KONSTANCIN-JEZIORNA Budowa Quick Parku przy wyjeździe z Konstancina w stronę stolicy ma ruszyć w połowie tego roku. Inwestor podpisał już umowę z kilkoma najemcami sklepów


Wiadomo już, że w pobliżu restauracji McDonald’s ulokuje swój sklep firma Martes Sport. Wcześniej deweloper poinformował o zawarciu umowy najmu z Organic Farma Zdrowia – operatorem spożywczym specjalizującym się w artykułach ekologicznych. Przy Warszawskiej powstaną największe w Polsce delikatesy ekologiczne o powierzchni prawie 900 mkw.

Quick Park Konstancin został zaprojektowany jako zespół 3 niezależnych obiektów handlowych, o łącznej powierzchni najmu 5000 m kw. oferujących 35 sklepów, punktów usługowych oraz gastronomicznych znanych sieci. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępny będzie parking ze 180 miejscami postojowymi.

Jak informuje Piasecznonews.pl Tomasz Szypuła z Real2B, spółki inwestującej w obiekt,  prace budowlane rozpoczną się niezwłocznie po otrzymaniu prawomocnego pozwolenia na budowę. – Szacujemy, że nastąpi to w połowie bieżącego roku – dodaje. Roboty potrwają około rok.

W drugim etapie planowana jest realizacja części rozrywkowo – rekreacyjnej (inwestor zapowiadał budowę m.in. kina).

Dużo kontrowersji wzbudził dojazd do nowej galerii. Deweloper próbował uzyskać zgodę na budowę nowego skrzyżowania na ul. Warszawskiej z lewoskrętem dla jadących od strony Warszawy. Jednak spotkał się z odmową. Przeciwnikami nowych „krzyżówek” byli  mieszkańcy i władze Konstancina. Obawiali się bowiem, że nowe skrzyżowanie znacząco spowolni ruch samochodowy i spowoduje korki na połączeniu uzdrowiska ze stolicą.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię