NOWA JAKOŚĆ DIETETYKI W PIASECZNIE!

0

PIASECZNO Chciałbyś schudnąć, zdrowo się odżywiać? Zaprzestać podjadania słodyczy i zacząć ćwiczyć? Próbowałeś diety nie raz, ale ciągle borykasz się z efektem jo-jo? Twoje ćwiczenia kończyły się na zakupie obuwia sportowego? Co jakiś czas obiecujesz sobie, że zaczniesz od przyszłego miesiąca, poniedziałku czy następnego dnia?

Najwyższy czas osiągnąć swój cel! Potrzebne będzie Ci wsparcie! Umów się na bezpłatną konsultację dietetyczną do nowego gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Piasecznie przy ul. Warszawskiej 23 i daj sobie szansę na lepsze, a co najważniejsze zdrowsze życie.

Gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Piasecznie to pierwsze, w pełni polskie centrum dietetyczne, w którego ofercie mamy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez suplementacji. Dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Nic lepiej nie motywuje niż efekty! Spójrz na rezultat kuracji w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie – Pani Aneta zdecydowała się na zmiany w swoim życiu i we współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie schudła aż 9,1 kg w zaledwie 7 miesięcy!

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Zobacz więcej metamorfoz pacjentów z gabinetów Projekt Zdrowiehttps://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ 

W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
  • Bez wiążących Cię umów!
  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

MAŁY KROK DO DUŻEJ ZMIANY

Nie zaoferujemy Ci „diety cud”, bo taka nie istnieje. Nauczymy Cię jak się zdrowo odżywiać, a przy tym osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Bez głodówek, wykluczania większości produktów czy monotonnej diety opartej na samych sałatkach. To, co wyróżnia nas spośród innych gabinetów dietetycznych to prosta dieta, na którą nie wydasz majątku i nie będziesz musiał poświęcać większości swojego wolnego czasu na przygotowywanie posiłków. Co więcej, spotkania odbywają się w trybie cotygodniowym, abyś przez cały czas trwania kuracji czuł się zaopiekowany i zmotywowany.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW I UDOWODNIJ SOBIE, ŻE DASZ RADĘ!

WIELKIE OTWARCIE JUŻ 16 MAJA!

Zapraszamy do gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Piasecznie przy ul. Warszawskiej 23 już od 16 maja. Mamy dla Was liczne atrakcje w dniu otwarcia!

Zadzwoń pod numer 787 000 226 i zarezerwuj termin na bezpłatną konsultację dietetyczną!

Dowiedź się więcej z naszej strony internetowej:

https://piaseczno.projektzdrowie.info/

Projekt Zdrowie Piaseczno
Polskie Centra Dietetyczne
ul. Warszawska 23
05-500 Piaseczno
Tel.: 787 000 226
E-mail: [email protected]


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię