Nowa książka pisarki z Chylic

0

PIASECZNO 22 luty 2017 to dzień premiery książki autorstwa mieszkanki gminy Piaseczno – Agnieszki Walczak-Chojeckiej. Książka pt.: „Nie czas na zapomnienie” ukaże się nakładem Wydawnictwa Filia


O autorce

Agnieszka Walczak-Chojecka to autorka poczytnych powieści obyczajowych. Swój pierwszy wiersz ułożyła w wieku pięciu lat. Pisała słowa piosenek, współpracując m.in. z Piotrem Rubikiem w początkach jego kompozytorskiej kariery. Ukończyła Filologię Słowiańską na UW, zajmowała się tłumaczeniami literatury z języka serbskiego, którego nauczyła się mieszkając ponad cztery lata w Belgradzie. Współpracowała z Radiem Belgrad, III programem Polskiego Radia.Agnieszka Walczak-Chojecka i jej książka pt.: Nie czas na zapomnienie

W połowie 2012 roku zakończyła pracę w biznesie i powróciła do twórczości. Owocem tego są jej powieści: „Dziewczyna z Ajutthai”, „Gdy zakwitną poziomki”, „Włoska symfonia” oraz dwa tomy Sagi Bałkańskiej: „Nie czas na miłość” i „Nie czas na zapomnienie”

Co o książce myśli inna pisarka?

CZYTAJ TAKŻE:  Podwójny podbródek? ONDA sobie z nim radzi

„Książka druzgoce emocjonalnie. Uświadamia nam, jaką siłę ma w sobie człowiek, jaką potęgą są wiara i miłość. Czytelnik nie jest w stanie zapomnieć historii Jasminy i Dragana. To wielka pisarska sztuka. Musicie to przeczytać!”
– Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka

O książce i spotkaniu autorskim

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Filia. Autograf autorki zdobyć będzie można podczas spotkania 28 lutego 2017 r. organizowanego o godz. 18.00 w EMPIK-u przy Nowym Świecie 15/17 w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię