Nowa pętla autobusowa na targu

2

PIASECZNO W związku z zakończeniem robót drogowych ZTM Warszawa w porozumieniu z Gminą Piaseczno planuje w dniu 31 maja 2021 r. wprowadzenie zmian w trasach autobusów transportu zbiorowego. Wybudowana pętla w ul. Jana Pawła II pozwoli na wjazd 710 z Chylic ul. Chyliczkowską i Jana Pawła II do pętli zlokalizowanej tuż za ul. Żytnią, przy targowisku. Autobusy 724 również wjadą do miasta ul. Chyliczkowską i dalej ul. Wojska Polskiego do krańca w ul. Gerbera.

Na koniec maja br. zaplanowane jest również zakończenie przebudowy ul. Ks. Janusza I Starego, która spowoduje również zmiany dla linii L23, L24 i L25. Autobusy wjadą do Piaseczna tą drogą i dalej pojadą przez PKP i ul. Dworcową do ul. Jana Pawła II i dalej do krańca ul. Zgoda.

Planowane zmiany wyeliminują dotychczasowe objazdy a tym samym uproszczą i przyspieszą dojazd do najważniejszych punktów miasta.

Zmienią się także rozkłady jazdy, które prosimy zweryfikować przed zaplanowaniem podróży na stronie www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy.

Szczegóły zmian pojawią się w połowie tygodnia. Przekażemy je wraz z komunikatami, które opublikuje ZTM na stronie internetowej www.wtp.waw.pl.

Źródło: piaseczno.eu

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nie wraca 709 na Chyliczkowską, całe wschodnie Piaseczno jest odcięte od połączenia z Warszawą !!!
    Dlaczego w Piasecznie nie prowadzi się publicznych konsultacji z mieszkańcami na temat zmian.

    • Bo tu nikogo nie interesuje zdanie innych więc konsultacji się nie prowadzi… Inną sprawą jest to że od przystanku Chyliczkowska – Technikum wcale nie jest tak daleko do przystanku w stronę Warszawy… Zdecydowanie dalej było z PKP do przystanku przy bazarku. Odkąd Chyliczkowska jest dwukierunkowa to akurat dobry pomysł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię