Nowa Toyota Camry – dynamiczna, piękna, nowoczesna

0

PIASECZNO W czwartek w salonie Toyota Chodzeń Piaseczno zaprezentowano zupełnie nową Toyotę Camry Hybrid. Auto można już zamawiać, choć pierwsze egzemplarze będą do odbioru dopiero w kwietniu przyszłego roku


Ceny nowej toyoty zaczynają się od 140 tys. zł

To było naprawdę duże wydarzenie ponieważ japoński producent, po latach nieobecności, zdecydował się wprowadzić na europejski rynek kultowy model camry. Auto łączy w sobie elegancję, piękno, znakomite osiągi i innowacyjne rozwiązania techniczne. Dzięki obniżonemu środkowi ciężkości i sztywnemu zawieszeniu znakomicie się prowadzi, a zastosowanie napędu hybrydowego sprawiło, że przyspiesza do setki w niewiele ponad 8 s (218 KM), zużywając przy tym niewiele paliwa.

Prezentacji nowego samochodu towarzyszyła oprawa artystyczna

W środku samochodu można znaleźć wysokiej jakości materiały wykończeniowe i mnóstwo zaawansowanej technologii, jak duży ekran TFT i 10-calowy ekran projekcyjny HUD. Do nawigowania służy wygodny panel dotykowy, połączony z systemem audio. Nową Toyotę wyposażono w zaawansowane systemy podnoszące bezpieczeństwo, jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia z funkcją wykrywania pieszych, tempomat czy układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu z funkcją powrotu na zadany tor jazdy.
– Samochód można już zamawiać, obowiązują ceny promocyjne, które zaczynają się od niespełna 140 tys. zł – mówi Iwona Zielińska-Załuska, dyrektor handlowy Toyoty Chodzeń Piaseczno. – Pierwsze modele camry będą do odebrania w kwietniu przyszłego roku.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię