Nowe bistro przy rondzie! Otwarte już jutro

8

PIASECZNO W Święto Niepodległości, w miejscu dawnego Columbus Bistro and Cafe przy al. Wojska Polskiego 30, zainaugurowana zostanie działalność nowego punktu gastronomicznego na mapie Piaseczna

– Jak sama nazwa wskazuje, będziemy mieli tutaj kawiarnię, taką lepszej jakości – mówi Bartłomiej Sztyk, właściciel La Casa Bistro and Cafe. – Na miejscu będzie można zjeść śniadanie. Będą też lunche w cenie 20 złotych (codziennie będzie oczywiście co innego), a wieczorem będzie się tutaj można spotkać żeby wypić piwo czy drinka.
Jak się okazuje, w nowym lokalu klienci Columbus zobaczą… znajome twarze.
– Przejęliśmy Columbus z całą ekipą, ale otwieramy nowe miejsce pod własnym szyldem – wyjaśnia właściciel. – Co będzie nas wyróżniać na tle innych? Na pewno będziemy mieć bardzo dobre burgery. Sezonowo proponujemy np. krem z pieczonej dyni, placki dyniowe, pierś z kurczaka marynowaną w ziołach z grillowanymi warzywami czy łososia z pieca.
Kawiarnia oferuje z kolei różnego typy kawy, herbaty i gorącą czekoladę. Śniadania wydawane są do godziny 11 (do każdego śniadania oferowana jest mała kawa za złotówkę), a od godziny 11 do 16 lunche. Na swoich pierwszych klientów lokal będzie czekać 11 listopada od godziny 9.

Grzegorz Tylec

8 KOMENTARZE

  1. Nie chciałbym przedwcześnie martwić właścicieli, ale to nie ten target, nie ta grupa docelowa… Tutaj prędzej coś a’la bar mleczny…

  2. Byliśmy dziś na kolacji. Bardzo dobre jedzenie ?????? Jestem pozytywnie zaskoczona. Polecam odwiedzić i spróbować. Makaron pycha, stek wyśmienity, beza i panna cotta palce lizać. Obsługa ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię