Nowe godziny otwarcia Auchan

3

PIASECZNO Auchan od 1 kwietnia wprowadza zmiany w funkcjonowaniu sklepów dotyczące m. in. czasu otwarcia sklepu, obsługi służb sanitarnych i osób po 65 roku życia.

– Od początku trwania kryzysu koronawirusa najważniejsze dla Auchan jest zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia dla naszych pracowników i klientów. Mobilizacja i zaangażowanie naszych pracowników w tym czasie zasługuje na najwyższe uznanie – mówi Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska. Nasze sklepy mają dużą powierzchnię sprzedaży i dysponujemy dużą liczbą kas, w związku z tym klienci mogą dokonywać zakupów płynniej i szybciej, w bezpiecznych warunkach. Nowe godziny otwarcia sklepów od 6.30 to dodatkowa opcja, dla tych klientów, którzy preferują poranne zakupy. Przypominamy również, że można ich dokonywać także w godzinach popołudniowych i wieczornych, w których obserwujemy mniejszą liczbę klientów. Wierzymy, że przy zapewnionej wysokiej liczbie kas i dużych powierzchniach naszych sklepów, wszystkie wprowadzone rozwiązania pozwolą klientom na dokonywanie zakupów sprawnie i w bezpiecznych warunkach.

CZYTAJ TAKŻE:  Utrudnienia, remont sieci gazowej

Nowe zasady od 1 kwietnia

W związku z nałożeniem z dniem 1 kwietnia nowych ograniczeń na branżę handlową, Auchan Retail Polska zweryfikowała przyjęte na czas epidemii procedury obowiązujące w sklepach sieci w całej Polsce, wprowadzając dodatkowe rozwiązania:

  • Wyznaczono nowe godziny otwarcia wszystkich sklepów tj. od 6.30 do 21.00, a w niedziele handlowe od 6.30 do 20.00, aby zaoferować klientom więcej czasu na dokonywanie bezpiecznych zakupów
  • W godzinach od 10.00-12.00 w sklepie są przyjmowane i obsługiwane tylko osoby 65+
  • Podkreślając ważną rolę służb sanitarnych w obecnej sytuacji, wprowadzono dla nich pierwszeństwo w zakupach
  • Dostępność rękawiczek jednorazowych oraz płynów dezynfekujących, tak dla klientów, jak i pracowników, sieć wprowadziła od samego początku trwania pandemii; każdy sklep zapewnia ich stałą dostępność
  • Nieustannie, od chwili ogłoszenia zagrożenia koronawirusem, Auchan prowadzi kampanię informacyjną skierowaną zarówno do klientów, jak i pracowników, podkreślając wagę przestrzegania zasad higieny.

3 KOMENTARZE

  1. Mimo wprowadzenia ograniczeń co do liczby osób przebywających jednocześnie na terenie sklepu, po wczorajszych zakupach muszę stwierdzić, że klientów wcale nie jest mniej, niż w tym samym czasie (piątek g. 14:00) tydzień wcześniej. Odczuwalna zmiana jest jedynie przy kasach, ale ten czas, który wcześniej poświęcaliśmy na stanie w kolejce do kasy, teraz trzeba odstać w kolejce oczekujących na wejście do sklepu. Na sektorach z żywnością tłumy tak samo gęste jak przed wprowadzeniem obostrzeń. Pochwalić trzeba jednak za sprawną organizację kolejki, za dostępność rękawiczek i płynu do dezynfekcji. Za widoczne starania. Reszta zależy od klientów…

  2. w piaseczyńskim Lidlu dzś tj. 4.04 w kolejce na parkingu kilkanaście osób, stamia na 20 min, w środku luźno, pusto przy 1 otwartej kasie. Na wejściu płyn do dezynfekcji, nie zwrociłam uwagi czy byly rękawiczki bo mieliśmy swoje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię