Nowe marki w Designer Outlecie. Ekskluzywne butiki zostaną otwarte jeszcze w grudniu!

1

PIASECZNO Już jutro zostaną otwarte galerie handlowe, w tym piaseczyński Designer Outlet przy ul. Energetycznej. W dobudowanej części galerii znajdzie się aż 30 nowych sklepów. Pierwsze trzy powitają klientów w ciągu najbliższych kilku tygodni


Prawdopodobnie jako pierwszy zostanie otwarty duży salon Lacoste. Firma spod znaku „Aligatora” prezentuje francuski szyk w sportowym wydaniu. Drugą znaną marką, jaka pojawi się w nowej części Designer Outletu będzie kultowy hiszpański Tous. Przy Energetycznej powstanie jedyny w Polsce butik w formacie outletowym. W jego asortymencie będzie przede wszystkim biżuteria i dodatki z motywem uroczego misia, który jest symbolem marki. W sklepie Tous będzie można także zaopatrzyć się w wysokiej jakości galanterię skórzaną. Trzecią marką, która powita klientów jeszcze w grudniu, będzie Lindt. Do tej pory miłośnicy szwajcarskiej czekolady mogli robić zakupy na niewielkim, wyspowym stoisku w starej części galerii. Teraz do ich dyspozycji zostanie oddany świetnie zaopatrzony salon o powierzchni aż 85 m kw. W kolejnych miesiącach mają być otwierane następne sklepy. Uroczysta inauguracja dobudowanej części Designer Outletu odbędzie się prawdopodobnie w marcu.
Galeria od poniedziałku do soboty będzie czynna w godz. 10-22, zaś w handlowe niedziele zakupy będzie można robić od godz. 10 do 21.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię