Nowe osiedle Przesmyckiego 25 C – domy wielu możliwości

0

PIASECZNO Piękno, funkcjonalność i energooszczędność – to wszystko łączy nowa inwestycja deweloperska Przesmyckiego 25C, która pojawi się w sercu Piaseczna. Projekt zakłada budowę siedmiu trzypoziomowych domów w zabudowie szeregowej, tworząc tym samym wyjątkowe miejsce dla przyszłych mieszkańców.

Lokalizacja inwestycji to zaciszny i spokojny rejon Piaseczna, oddalony zaledwie o około 1500 metrów od jego centrum. To jedno z najlepszych miejsc dla osób ceniących sobie bliskość miasta, jednocześnie pragnących korzystać z uroków spokojniejszego otoczenia.

Domy, o powierzchniach mieszkalnych od 139 m2 do 152 m2, oferują przestronne i funkcjonalne wnętrza dostosowane do różnorodnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Jest to jeden z najważniejszych atutów tej inwestycji, który wyróżnia ją na tle innych domów o podobnej powierzchni. Każdy z segmentów obejmuje pięć pokoi, a dodatkowo aż trzy pomieszczenia tematyczne. To właśnie te przestrzenie dają mieszkańcom możliwość spełnienia swoich marzeń i zrealizowania indywidualnych pomysłów.

W ramach tematycznych pomieszczeń, mieszkańcy mogą stworzyć swoje indywidualne garderoby, wygodny gabinet do pracy, siłownię, przytulną bibliotekę, pokój do gier czy nawet własny pokój kinowy lub studio nagrań. To nie tylko dodatkowe metry kwadratowe, ale także przestrzeń, która pozwala na kreowanie własnego świata zgodnie z marzeniami i potrzebami. Mieszkańcy takiego domu mają możliwość dostosowania wnętrz do swoich pasji i zainteresowań, co czyni tę inwestycję wyjątkową na rynku nieruchomości.

Dodatkowym atutem lokalizacji są bliskość przedszkoli, żłobków, szkół podstawowych i średnich, a także dogodny dostęp do przystanków autobusowych linii 724, L32, L52, 739, L39. W najbliższej okolicy znajdują się również sklepy, restauracje, basen w Piasecznie oraz Centrum Sportu i Zdrowia.

Dzień Otwarty: 25 listopada 2023

Najlepsze decyzje dotyczące zakupu nieruchomości podejmuje się, mając możliwość obejrzenia domu od wewnątrz. Podczas Dnia Otwartego 25 listopada 2023 roku odwiedzający będą mieli szansę porozmawiania z doświadczonymi konsultantami na temat dostępnych opcji oraz skorzystania ze specjalnych rabatów, dostępnych wyłącznie podczas tego wydarzenia. Rozmowy z konsultantami mogą przynieść dodatkowe korzyści finansowe, czyniąc inwestycję jeszcze bardziej atrakcyjną. 

Zapisy na oglądanie domów oraz konsultacje:

535 030 773
[email protected]
www.przesmyckiego25c.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię