Nowe rzeźby Wilkonia

6

PIASECZNO Przed wejściem do Biblioteki Publicznej w Piasecznie dokonano oficjalnej prezentacji nowych rzeźb Józefa Wilkonia

Na kamieniu przed Centrum Edukacyjno-Multimedialnym stanęło obok siebie sześć wyrzeźbionych psów nawiązujących do książki Józefa Wilkonia „Psie życie”, które artysta zaprezentował wspólnie z burmistrzem Piaseczna Danielem Putkiewiczem.

Te rzeźby są po to, żeby dzieci mogły tu przychodzić i je pogłaskać – podkreślił Józef Wilkoń. – Bardzo się cieszę, że znalazły tu swoje miejsce.

Burmistrz wyraził zadowolenie z tego, że w gminie powstaje coraz więcej tak sympatycznych lokalizacji, które przyciągają do siebie mieszkańców.
– Niech wzbudzają one pozytywne emocje i tworzą fajne krajobrazy – powiedział, dziękując inicjatorom tego projektu, Daniel Putkiewicz.

6 KOMENTARZE

  1. Pieski są cudne 🙂 Mam tylko nadzieję, że jak dzieci będą chciały podejść do kamienia i je pogłaskać, to nikt ich nie będzie przeganiał. Bo kamień z rzeźbami został ustawiony pomiędzy hortensjami, na środku klombu…

    • Jeśli się ma kulturę na poziomie buraka – nie obrażając buraków oczywiście – to się niewiele wie, jak widać po wypowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię