Nowe szatnie piłkarzy

0

PIASECZNO Już wkrótce piłkarze MKS Piaseczno i innych klubów korzystających z obiektów na stadionie miejskim przy ul. 1 maja 16 będą mogli korzystać z nowych szatni

Bezpośrednim impulsem do przeprowadzenia przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji remontu generalnego były wymogi, kierującego się przepisami PZPN, Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, który zakwestionował, przede wszystkim, wielkość dotychczasowych pomieszczeń, w których przebierali się zawodnicy. Wprawdzie nieznacznie, ale były one jednak nieco za małe. Do tego doszła jeszcze awaria instalacji kanalizacyjnej, która wymagała zerwania podłogi. Po przeprowadzeniu remontu generalnego klubowych szatni, oprócz powiększenia metrażu, będą także nowe ściany i prysznice.
– Nasza współpraca z GOSIRem układa się bardzo dobrze – mówi Jacek Krupnik, prezes MKS Piaseczno. – Najlepszym tego przykładem jest perfekcyjnie przygotowany obiekt na pierwszy mecz oraz szatnie jak w profesjonalnym klubie, spełniające wymogi PZPN także dla wyższych klas rozgrywkowych. Teraz tylko drużyny muszą grać coraz lepiej i myślę, że stadion powoli będzie następną, jeszcze większą, atrakcją dla społeczności lokalnej.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię