Nowoczesny system dezynfekcji

1

PIASECZNO Urządzenie SANIVIR, zakupione przez Gminę Piaseczno to najnowocześniejszy system dezynfekcji poprzez zamgławianie.

 

Urządzenie wytwarza tzw. „suchą mgłę” a czynnikiem dezynfekującym jest preparat na bazie nadtlenku wodoru o stężeniu 7% przenoszony przez cząstki powietrza.
„Sucha mgła” wypełnia całe pomieszczenie, tym samym dezynfekuje ściany, sufit, urządzenia i wyposażenie znajdujące się w pomieszczeniu i dociera do miejsc trudnodostępnych, które przy użyciu innych metod trudno byłoby zdezynfekować.

Dezynfekcja z wykorzystaniem systemu SANIVIR może być skutecznie stosowana np. w szpitalach i laboratoriach, karetkach pogotowia, szkołach, żłobkach, ośrodkach opieki dla osób starszych, transporcie publicznym, klinikach weterynaryjnych.

CZYTAJ TAKŻE:  Uwaga! Autobusy pojadą nowymi trasami!

System SANIVIR radzi sobie z pełnym spektrum zarazków, bakterii, wirusów i grzybów. Usuwa z prawie stuprocentową skutecznością w/w mikroorganizmy patogenne. Ogromną zaletą tego urządzenia jest możliwość rotacji o 360° co zapewnia równomierne rozłożenie środka na całej przestrzeni.Urządzenie jest wyposażone w programator, który włącza z opóźnieniem i samoczynnie wyłącza urządzenie po zadanym czasie.

Urządzenie zakupiono za cenę 21492,00 zł brutto. – Będzie z niego korzystać m.in. Straż Miejska i inne gminne instytucje, najpierw zostało ono jednak użyczone ratownikom medycznym m.in. do dezynfekcji karetek – mówi burmistrz Daniel Putkiewicz

Biuro Promocji i Kultury

1 KOMENTARZ

  1. To dobrze że zaczynamy też myśleć o takiej dezynfekcji, u na w firmie na przykład pojawił się nawet sterylizator pieniędzy od firmy avarus, przyda się bardzo bo wiadomo że pieniądze to siedlisko bakterii i wirusów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię