Nowy kebab po sąsiedzku. Jaka jest tajemnica jego smaku?

5

LESZNOWOLA Od tego miesiąca przy centrum handlowym N-Park w Starej Iwicznej działa nowy lokal z kebabem – Bafra Kebab. Choć jest otwarty krótko, miejsce to ma już swoich stałych klientów

Bafra Kebab jest polską, rozwijającą się franczyzą, która ma swoje punkty gastronomiczne na terenie całego kraju.
Co nas wyróżnia na tle innych? Smak, którego tajemnicą jest stosowanie odpowiednich przypraw do mięsa – mówi Anna Stępniak, właścicielka lokalu.
Na miejscu można spróbować kebabu z kurczaka lub wołowiny w różnych bułkach (oraz zestawach) i z różnymi, autorskiej produkcji, sosami oraz wegetariańskiego boxu (frytki, surówka, sos).
Największym zainteresowaniem cieszą się, jak na razie, tortille, które szczególnie polecam – zachęca właścicielka. – Może dlatego, że są bezglutenowe?
Bafra Kebab oferuje również promocje – co 10 kebab, ze specjalną kartą stałego klienta, jest gratis. Na razie na miejscu stoi wprawdzie tylko jeden stolik dla klientów, ale docelowo ma być ich więcej. Oczywiście wziąć można również posiłek na wynos. Lokal jest otwarty w dni powszednie od godziny 11 do 22 oraz w niedziele handlowe.
W przyszłości planujemy organizowanie kolejnych promocji – zapowiada Anna Stępniak. – Pojawiać się będą co jakiś czas happy hour i inne spontaniczne akcje.

Tyl.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię