Nowy market, a może biurowiec? Wyjaśniamy zagadkę inwestycji za torami

3

LESZNOWOLA Teren za przejazdem kolejowym w ulicy Jana Pawła II na granicy z Piasecznem został ogrodzony, wyrównany, a teraz trwają tam prace brukarskie. Dowiedzieliśmy się, że powstaje tam właśnie plac manewrowy Autoszkoły „Sławek”, przygotowującej kursantów do egzaminów na prawo jazdy


Najpierw, jak głosiła plotka, za tory miało zostać przeniesione miejskie targowisko. Potem w tym miejscu miał powstać rzekomo… market znanej sieci.
– Tymczasem będzie tam plac manewrowy do nauki jazdy – wyjaśnia zagadkę Sławomir Mizerski, właściciel Autoszkoły. – Musiałem przenieść plac z terenu targowiska ze względu na trwające tam prace.
Nowoczesny, wyłączony z ruchu plac ma zostać otwarty w połowie sierpnia. W komfortowych, bezpiecznych warunkach będą mogli korzystać z niego kursanci Autoszkoły „Sławek”zarówno ci przygotowujący się do egzaminów na prawo jazdy na samochód osobowy, jak i motocykl.
– Plac zostanie wyłożony kostką, będzie miał wszystkie niezbędne linie, górkę i oświetlenie – dodaje Sławomir Mizerski. – Prawdopodobnie będzie to najnowocześniejszy plac manewrowy na terenie powiatu piaseczyńskiego.

TW

3 KOMENTARZE

  1. Granica działki na której będzie plac od strony ul. Orężnej jest granicą Piaseczno – Łoziska (gmina Lesznowola) więc jak wynika z powyższego sam plac nie jest na terenie Piaseczna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię