Nowy parking zamiast zieleni? Przedstawiciel spółdzielni: to chyba jakaś plotka

0

PIASECZNO Jedna z mieszkanek twierdzi, że Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jedność” planuje budowę parkingu między blokami przy ul. Szkolnej 8A, a Kusocińskiego 5A


Pani Małgorzata nie kryje swojego zaniepokojenia.
Słyszałam, że parking miałby powstać za ogródkiem jordanowskim przy Kusocińskiego – mówi nasza czytelniczka. – Chyba żadna z osób tam mieszkających nie chce tej inwestycji. Tam rosną stare, 50-letnie drzewa, które dają dużo cienia i zapewniają latem chłód. Obok drzew są bloki. Nie wyobrażam sobie, aby parking miał powstać pod naszymi oknami…
Nasza czytelniczka radzi osobom, które nie mają gdzie zostawiać swoich samochodów, aby wykorzystały puste miejsca znajdujące się przy sklepie Netto oraz na tyłach kotłowni.
– To zaledwie kilka kroków dalej – argumentuje.
Zadzwoniliśmy do SM „Jedność”, aby potwierdzić rewelacje naszej czytelniczki. Jak się jednak okazuje, tam o budowie parkingu między blokami nikt nic nie wie.
– Pytałem nawet o to ostatnio prezesa, ale stwierdził, że spółdzielnia nie ma takich planów – mówi Leon Dobrowolski ze spółdzielni. – Wygląda na to, że jest to powtarzana przez mieszkańców plotka.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię