Nowy przystanek 709 przy ul. Jana Pawła II

6

PIASECZNO Od 1 października autobus linii 709 pojedzie zmienioną trasą ze względu na remont skrzyżowania ul. Dworcowej z ul. Jana Pawła II.

Dziś rozpoczęto wyznaczanie nowego przystanku dla 709 przy ul. Jana Pawła II. Autobus od 1 października będzie miał pętla na przystanku przy ul. Puławskiej, pomiędzy ul. Szkolną a ul. Fabryczną. Z niego będzie ruszał ul. Puławską, a następnie skręcał w prawo w ul. Jana Pawła II. Właśnie przy niej, na wysokości banku Pekao będzie miał nowy przystanek. Następnie autobus skręci znów w prawo w ul. Wojska Polskiego, którą dotrze do ul. Okulickiego i dalej ul. Puławską pojedzie w kierunku Warszawy.

AB

reklama

WPI TAXI Piaseczno

6 KOMENTARZE

  1. Cudownie! Przez remont jednego skrzyżowania tyle zamieszania. Wystarczało tylko przemyśleć, gdy np. powstawało rondo Mazowieckiego, aby teraz autobus jeździł do PKP, ale przez Nadarzyńską. Niestety, ale rondo nie jest przystosowane… Zapewne remont Jana Pawła/Dworcowej niewiele zmieni, a autobusy jak miały problem ze skręcaniem, tak nadal będą go mieć (po remoncie). Mieszkańcy są już przyzwyczajeni do utrudnień – co roku coś nowego… Może jeszcze ograniczyć by tak wszystkie autobusy ZTM do centrum Piaseczna na stałe i skubać mieszkańców jak za drugą strefę. Pół roku remontować skrzyżowanie – paranoja. Aby tylko potem 709 wrócił na PKP…

  2. Autobusy typu L oprócz linii P-1 i P-2 miałby być alternatywą. Tymczasem L-24 wg. rozkładu będzie jeździć do 1,5 godz., a L-39 co 30 minut. To zdecydowanie za rzadko, szczególnie w szczycie komunikacyjnym. Dojazd pod PKP-Piaseczno ma być dla wszystkich mieszkańców gminy, a nie tylko wybranych z centrum, dla których linie “P” też pojadą od 1 X br. za rzadko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię