PIASECZNO W Piasecznie powstał nowy punkt “Wymiany Ciepła”, który został postawiony przy Centrum Edukacyjno-Multimedialnym CEM ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie (przy Bibliotece Publicznej, od strony targowiska).

Uwaga: punkt Wymiany Ciepła, który był do tej pory obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, został przeniesiony pod budynek M-GOPS przy ul. Świętojańskiej 5A w Piasecznie.

Na czym to polega?

W specjalnie przygotowanym na ten cel miejscu, udostępnione są wieszaki na zimową odzież. Zasady akcji są proste. Można przyjść i powiesić coś na wieszaku, jak również wziąć z tego wieszaka coś dla siebie.

Akcja jest prosta, bo odbywa się małym nakładem pracy i liczą się w niej ludzkie chęci – mówi radna Ewelina Wójcik. – Z jednej strony zachęcamy mieszkańców, którzy mogą zostawić coś ciepłego w punkcie Wymiany Ciepła, a z drugiej – osoby, które mogą skorzystać z ciepłych ubrań. Niewielkim nakładem można zrobić coś dobrego dla potrzebujących.

Każdy z nas na pewno ma ciepłe ubrania, którymi może podzielić się z innymi. W tym jesienno-zimowym czasie wypełnijmy ciepłem punkty wymiany, niewiele potrzeba aby cała wymiana się rozpoczęła

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię