Nowy singiel piaseczyńskiej KOLOROFONII

0

PIASECZNO W pierwszy dzień świąt KOLOROFONIA opublikowała na swoim kanale nowy singiel, tym razem w zupełnie nowej formie.

– Moment opublikowania utworu okazał się być strzałem w dziesiątkę, gdyż w tym okresie większość odbiorców nie tylko bez trudu znalazła czas na sprawdzenie tej nowości, ale również przesłuchanie jej bez opuszczania karty odtwarzania, co dopiero YouTube zalicza jako odtworzenie – cieszy się Michał „KOLO” Kisielewski. – Na pewno skłania do tego użyta technika, czyli tzw. „lyric video”, bardzo udanie w tym przypadku imitujące karaoke.
Wszystko to zaowocowało rekordowym, w porównaniu do wcześniej publikowanych utworów odzewem na film. To wskazuje, że ewentualny klip również mógłby zostać przyjęty bardzo ciepło.
– Okładka do singla , której ostateczna wersja powstała już po zakończeniu montażu, to na nowo odtworzona jedna z plansz tytułowych do legendarnego programu telewizyjnego „Zrób to sam” Adama Słodowego, która nie tylko tematycznie koresponduje z tytułem piosenki, ale i doskonale puentuje efekt finalny, który powstał samodzielnie i dzięki użyciu współcześnie dostępnych narzędzi – opowiada Michał „KOLO” Kisielewski.
Autorem muzyki jest tradycyjnie Albert „TONTON AL” Toruński, a za całokształt odpowiada autor tekstu i pomysłodawca przedsięwzięcia pod nazwą KOLOROFONIA, czyli Michał „KOLO” Kisielewski.
Jest to kolejny i przedostatni utwór zapowiadający epkę 2K17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię