Nula Stankiewicz zaśpiewa piosenki Agnieszki Osieckiej

0
Nula Stankiewicz zaśpiewa piosenki Agnieszki Osieckiej

PIASECZNO 21 marca o godz. 20:00 w Domu Kultury w Piasecznie wystąpi Nula Stankiewicz. W towarzystwie Janusza Strobla i Andrzeja Jagodzińskiego zaśpiewa piosenki Agnieszki Osieckiej


Nula Stankiewicz. Połączenie poezji oraz jazzu

Każdy, kto choć raz zetknął się z tą artystką wie, że jej znakiem rozpoznawczym jest łączenie poezji oraz jazzu. Liryzm i poetyckość, która w jej przypadku nie ma nic wspólnego z patetycznością, a doskonale współgra z muzyką tego rodzaju. Artystka sama mówi o sobie: „Nie, nie jestem piosenkarką jazzową”, ale zawsze zaprasza do współpracy wybitnych przedstawicieli tego gatunku. Od kilkunastu lat na stałe współpracuje z Januszem Stroblem, tworząc niesamowity duet.  Ona – subtelna, klimatyczna, śpiewająca piękną barwą, znakomicie przekazująca sens śpiewanych utworów. On – wirtuoz gitary, komponujący piosenki, które tworzą katalog standardów polskiej klasyki gatunku.

Tym razem, aby upamiętnić 20-lecie śmierci wspaniałej poetki Agnieszki Osieckiej, stworzyli recital o dość przewrotnym tytule:

Byle nie o miłości

To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje poetki i dla tych, ciekawych nowych interpretacji. To recital, w którym nie zabraknie znanych przebojów, ale pojawią się również piosenki mniej znane. Kilkanaście utworów, miniaturowych opowieści w nieprzypadkowej kolejności, a pomiędzy nimi nie zabraknie Agnieszki Osieckiej – we własnej osobie: Poetka będzie obecna we wspomnieniach, w listach i na fotografiach. Byle nie o miłości – to więcej niż koncert.

Informacje o biletach

Bilety w cenie 20 zł do nabycia od 7 marca od godz. 15:30, tylko w kasie biletowej Domu Kultury, przy ul. Kościuszki 49.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię