O czym czytaliście najchętniej w 2017 roku

0

W roku 2017 portal PiasecznoNEWS odwiedziło ponad pół miliona osób dokonując ponad pięć milionów odsłon. Działając od lutego 2017 roku przygotowaliśmy dla Was 3235 materiałów prasowych. Które zainteresowały Was najbardziej?


6. Makabryczne odkrycie w lesie

Mieszkanka Wincentowa podczas spaceru po lesie dokonała makabrycznego odkrycia. Natknęła się na stos poodrąbywanych łbów dzików, przemieszanych z wnętrznościami i poucinanymi racicami.

5. Trwa akcja CBŚ pod Piasecznem

Policjanci z CBŚ dokonali zatrzymania w Piasecznie przy ul. Armii Krajowej

Akcja CBŚ podczas której ujęto bossa szczecińskiej mafii. Zupełnie przypadkiem nasz reporter był świadkiem tego wydarzenia. Udało się nam również zrobić zdjęcie.

4. Śmiertelny wypadek. Samochód osobowy zderzył się z tirem

Na drodze krajowej nr 50 zginęła 30-letnia mieszkanka Czerska.

3. Masakra na 50. Jedna osoba nie żyje

Kolejny śmiertelny wypadek na krajowej 50, w którym zginął 22-letni obywatel Ukrainy.

2. Dwa lata więzienia dla strażaka

Kontrowersyjny wyrok dla 64-letniego Edwarda P., który jadąc do pożaru strażacką scanią zmiażdżył w Brześcach fiata cinquecento. Kierująca nim kobieta zginęła na miejscu.

1. Koszmar na Krakowskiej! Dwie osoby nie żyją

Dwóch młodych mieszkańców Tarczyna zginęło w tragicznym wypadku na krajowej 7

Jak widać największe zainteresowanie wzbudzają tragiczne, wstrząsające newsy. Na rok 2018 życzymy sobie i Wam jak najmniej złych wiadomości. Jednocześnie tak jak dotychczas będziemy starali się być w centrum wydarzeń i informować Was o tym co dzieje się w powiecie piaseczyńskim. O wydarzeniach i złych i dobrych, mając nadzieję, że tych pierwszych będzie jak najmniej.

PiasecznoNEWS.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię