O czym najchętniej czytaliście w 2018 roku

0

W roku 2018 portal PiasecznoNEWS odwiedziło blisko 700 tysięcy osób, dokonując ponad dziesięć milionów odsłon. Wynik z roku 2017 poprawiliśmy dwukrotnie. Przez minione 12 miesięcy opublikowaliśmy 3235 materiałów prasowych. Które zainteresowały Was najbardziej?

Złe wiadomości rozchodzą się najszybciej. Tak było również w minionym roku. Czołówka najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu poświęcona była tragicznym wypadkom. Ale nie tylko! Również i te dobre wiadomości docierały do dziesiątków tysięcy Czytelników

1. Wypadki. Niestety na naszych ulicach było ich dziesiątki – często tragicznych w skutkach. 

2. Informacja o rzekomej bombie podłożonej w jednym z piaseczyńskich banków spowodowała zamknięcie głównych ulic. 

3. Nasz artykuł o sytuacji w piaseczyńskiej szkole przy Al. Kalin wywołał ogromne zainteresowanie i burzę komentarzy. 

4. Nasz przedświąteczny apel o pomoc dla schorowanego mężczyzny, który samotnie wychowuje syna spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Artykuł zyskał blisko 30 tys. odsłon, a pan Grzegorz duże wsparcie materialne. 

5. Zespół TOGETHER, który zaprezentowaliśmy na naszym portalu podbił serca Czytelników. To zasługa oryginalnej i wspaniałej piosenki! Może czas do niej powrócić także w nowym roku?

6. Do czego i komu służą przewijaki, które pojawiły się w piaseczyńskiej przestrzeni publicznej? Jak się okazuje nie zawsze wykorzystywane są zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię