O północy ruszył Nextbike w Piasecznie

0

PIASECZNO Od dziś miejscy rowerzyści będą mogli znowu wypożyczać rowery w systemach Nextbike w Piasecznie. W maju na ponad 1300 stacjach w ok. 40 miastach w całej Polsce będzie czekało na użytkowników ponad 15 000 rowerów.

Przerwa spowodowana wprowadzonym przez rząd zakazem użytkowania publicznych rowerów miejskich dobiega końca. Rząd przychylił się do apeli i w najnowszym rozporządzeniu epidemicznym zniósł zakaz korzystania z miejskich wypożyczalni rowerowych. W środę wypożyczalnie rowerów miejskich w miastach obsługiwanych przez Nextbike Polska, największego dostawcę i operatora tego typu inwestycji w kraju, ponownie zostaną uruchomione. Dla wielu systemów to już drugi start w tym sezonie. Wypożyczenie będzie możliwe po północy z 5 na 6 maja.

CZYTAJ TAKŻE:  Kolejny rekord zakażeń w powiecie, tyle jeszcze nie było!

Aby zminimalizować ryzyko zakażenia operator systemu – Nextbike Polska – będzie prowadził dezynfekcję newralgicznych elementów rowerów jak kierownice, siodełka, linki, manetki oraz terminale. Jednoślady będą dezynfekowane przynajmniej dwa razy dziennie w ramach codziennej pracy osób serwisujących oraz relokujących rowery miejskie we wszystkich działających systemach, których operatorem jest Nextbike Polska.

– Zachęcamy także użytkowników do stosowania zwiększonych środków bezpieczeństwa i samodzielnego dezynfekowania powierzchni narażonych na kontakt. Zalecamy noszenie rękawiczek.- przekonuje Nextbike Polska

Źródło: www.nextibike.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię