Obejrzyj Walentynki z Koftą

2

LESZNOWOLA Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza na wydarzenie on-line pt. „Walentynki z Koftą”

Będzie to kolejny po, niezwykle ciepło przyjętych, „Walentynkach z Osiecką” i „Walentynkach z Młynarskim” montaż muzyczno-poetycki, którego pomysłodawczynią jest Magdalena Łyszcz z Gminnej Biblioteki Publicznej w Lesznowoli.

W ramach wydarzenia wystąpi duet Ojciec i Syn oraz międzypokoleniowe grono związane z gminą Lesznowola. Tego wieczoru usłyszeć będzie można zarówno piosenki, jak i wiersze niezrównanego mistrza słowa – Jonasza Kofty. Premiera nagrania nastąpi 14 lutego. Żeby je obejrzeć wystarczy wejść o godzinie 18 na Facebooka bądź kanał YouTube Biblioteki lub Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola.

Tyl.

2 KOMENTARZE

  1. no i norma Pani Madzi gratulujem – Kofta to faktycznie mistrz słowa, takie piosenki gdy pojechałem na wakacje z blondynką wioząc w teczce jej portret, ale tyż przed celem zapomniałem o ogrodach i zostało mi tylko śpiewać to każdy może, należy dodać że Jonasz (coś rozumita) lubił nie tylko portrety ale i płynne kobiety. Uzależnił sie gość. No ale Pani Madziu żeby nie zaprosić stefana Fridmana mieszkańca łosia, przecież kofta to też dialogi na no na co na cztery nogi – to blamasz! czy nie chciał przyjść?

  2. Obejrzałem już on-line kilka programów literacko- muzycznych organizowanych przez Bibliotekę w Lesznowoli i cieszyłem się na wieczór walentynkowy, głównie ze względu na piosenki. Bo najbardziej lubię słuchać tych, które dobrze znam, i które mi się podobają. Może „przez to te… no, reminiscencje” jak powiadał inżynier Mamoń, a może dlatego, że współczesnych piosenek nie bardzo się daje słuchać. Na Kofcie i wykonawcach się nie zawiodłem.

    Jest jeszcze coś, co mnie cieszy: mamy w domu licealistkę i żona mi powtórzyła to. co jej wnuczka powiedziała – „Babciu jak ja wam zazdroszczę tych waszych piosenek”.
    I wczoraj słyszałem jak w swym pokoju odtwarzała koncert dwom koleżankom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię