Obejrzyj Walentynki z Osiecką

0

LESZNOWOLA Z okazji nadchodzącego święta zakochanych Gminna Biblioteka Publiczna, zaprasza na wieczór poetycko-muzyczny pt. „Walentynki z Osiecką”, który odbędzie się 14 lutego o godz. 17. Można będzie w nich uczestniczyć na kanale youtube i na profilu facebookowym biblioteki

Ze względu na trwający stan epidemii Covid-19 impreza została wcześniej nagrana przez Red Yeti Studio w siedzibie biblioteki bez udziału publiczności.

Do udziału w wydarzeniu biblioteka zaprosiła duet wokalno-instrumentalny „Ojciec i Syn”, który wykonał piosenki z repertuaru Andrzeja Dąbrowskiego, Grzegorza Turnaua i zespołu Skaldowie.

W nagraniu wierszy miłosnych Agnieszki Osieckiej wzięli udział: wójt Lesznowoli Jolanta Batycka-Wąsik oraz radni: Bożenna Korlak, Anita Kochanowska- Cydzik, Małgorzata Bobrowska, Magdalena Łyszcz, Łukasz Grochala, Grzegorz Gonsowski, Krzysztof Klimaszewski i Bartłomiej Soszyński.

CZYTAJ TAKŻE:  AKTUALNE OGŁOSZENIA
W nagraniu udział wzięła Wójt Gminy Lesznowola Jolanta Batycka-Wąsik

 

Wyreżyserowania spektaklu podjęła się radna Magdalena Łyszcz.

Wyreżyserowania spektaklu podjęła się, od lat związana z teatrem, GOK w Lesznowoli, a obecnie z miejscową biblioteką, radna Magdalena Łyszcz.
– Pomysł na organizację wieczoru poetyckiego wiązał się z obejrzeniem przeze mnie pierwszych odcinków serialu „Osiecka” w TVP – zdradza inicjatorka wydarzenia. – Przeczytałam jej biografię oraz wszystkie pozycje dotyczące wspomnień, jakie znalazłam w naszej bibliotece. Po kilku rozmowach z dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej zrodził się zamysł przypomnienia twórczości Agnieszki Osieckiej. Potem była długa droga wiążąca się ze stworzeniem scenariusza, zaangażowaniem partnerów, zespołu, nagraniami, która kończy się w nadchodzący weekend. Nie możemy się już doczekać premiery!

CZYTAJ TAKŻE:  AKTUALNE OGŁOSZENIA

Patronami medialnymi imprezy są Kurier Południowy i PiasecznoNews.pl.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię