Obiecujący debiut. Reprezentował Piaseczno w Gruzji!

0

PIASECZNO TENIS STOŁOWY Czternastoletni Feliks Gulan, który od pięciu lat trenuje tenisa stołowego w UKS Return Piaseczno, reprezentował nasz kraj na międzynarodowym turnieju WTT Youth Contender w Gruzji

Dla utalentowanego nastolatka był to jego pierwszy w życiu start w turnieju tej rangi. W Batumi Feliks zagrał zarówno w konkurencji kadetów i juniorów, gdzie rywalizował z przeciwnikami o kilka lat starszymi od siebie. Pomimo tego w obu kategoriach wyszedł ze swojej grupy i awansował do turnieju głównego, a ostatecznie uplasował się na miejscach 9-16, co należy uznać za świetny wynik – zwłaszcza jak na debiut.

Obiecujący debiut zawodnika Returnu trudno jednak uznawać za przypadkowy. Ostatnio na turnieju Seniorów 14-latek ograł bowiem dwóch pierwszoligowców z Nowego Dworu Mazowieckiego.

– Feliks gra codziennie po dwie godziny pod okiem trenera Szymona Polaszka, a dodatkowo jeździ na zgrupowania do Zielonej Gory czy Lidzbarka Warminskiego gdy tylko ma okazję żeby trenować więcej – mówi Maciej Chojnicki z UKS Return Piaseczno. – Na ten moment najlepiej się rozwija z całej grupy i robi szybkie postępy. W niedzielę zadebiutuje w drugiej lidze.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię