Obraźliwe hasła na biurze poselskim PiS. Sprawą zajmie się policja

24

PIASECZNO W poniedziałek wieczorem w Piasecznie odbył się protest kobiet przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. Grupa demonstrantów skandowała także pod siedzibą biura poselskiego PiS przy ul. Młynarskiej, gdzie zawieszono transparenty i zapalono znicze. Rano okazało się, że ktoś dopuścił się tam też do aktu wandalizmu


Wejście do biura zostało wczoraj wieczorem obklejone transparentami, na których widniały mniej lub bardziej cenzuralne treści. Pod drzwiami ustawiono też kilkanaście zapalonych zniczy. Dziś rano po tych akcesoriach nie było już śladu.

Na elewacji budynku, pobliskiej stacji trafo oraz drzwiach wejściowych do biura pojawiły się natomiast wulgarne, zawierające przekleństwa napisy.
– Doszło do dewastacji naszego biura, zgłosimy tę sprawę na policję – zapowiada radna Renata Mirosław z PiS. Do sprawy odniósł się też Sergiusz Muszyński, szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości.
– Nastroje oraz wulgarność na protestach tworzą atmosferę przyzwolenia na wandalizm – twierdzi. – Zdumiewające, że w tych pochodach biorą udział przedstawiciele władz samorządowych Piaseczna. Ludzie, którzy wycierają sobie twarze tolerancją, kolejny raz zaprezentowali niewyobrażalny poziom zdziczenia.

TW

24 KOMENTARZE

 1. Styl „wypowiedzi” każe przypuszczać, że sami to sobie w nocy napisali.
  Teraz pewnie Grzesło z Muszyńskim i Mirosławem modlą się, żeby policja zbyt gorliwie sprawców nie szukała 🙂

 2. Jak znam pana Misiewicza, to dotychczas wydawało mi się, że jest to młody, radykalny, cyniczny i bezwzględny partyjny buc, nie mający oporów np. przed tym, żeby wspinać się w górę nawet po trupach starszych partyjnych koleżanek.
  A tu okazuje się, że chłopak jest niewinny jak lelija i wrażliwy jak mimoza. Redaktorze Wojciuk, uszczypnij mnie pan, bo może usnąłem przy kompie (?).

   • Drogi Misiu

    Radykalizm nie wyklucza cynizmu. Przykład? Pierwszy z brzegu: twój Pan Prezes, u którego radykalizm (chociażby wzywanie „członków i sympatyków” PiS-u do „obrony kościołów” przed jakimiś „antypolakami”, czyli de facto mało zawoalowane wzywanie do tworzenia bojówek służących do fizycznej rozprawy z przeciwnikami ekstremalnej prawicy) miesza się z cynizmem (ludzie znający Kaczyńskiego z dawnych czasów twierdzą, że twój idol nigdy nie był zbyt religijny i do kościoła raczej nie uczęszczał).
    Czy dostatecznie zaspokoiłem twoją ciekawość?

    P.S. Ciekawe, kto zastanie przywódcą tych Grup Szturmowych, do których powstania tak nawołuje pan Kaczyński? Takim nowym wcieleniem Ernsta Röhma. Chętni się co prawda garną – pierwszy wystartował niejaki Bąkiewicz, zaraz potem zgłosił się ONR oraz Piotr Duda (tak, przewodniczący czegoś, co nazywa się Solidarnością!), tylko kandydata PiS-u wciąż brak. Czyżby nadmiar chętnych?

    P.S.2. Rwących się do funkcji przywódcy kaczobojówek informuję, że Ernst Röhm nie skończył najlepiej. Ciekawych odsyłam do Internetu.

    P.S.3. Gdybym w 1980 r., zakładając w swoim ówczesnym zakładzie pracy Solidarność, przewidział, że 40 lat później jakiś palant będzie na bazie tej organizacji chciał tworzyć faszystowskie bojówki służące do rozprawy ze społeczeństwem… no kuźwa, nie potrafię sobie wyobrazić…!

    P.S.4. Jeśli wicepremier bez teki, przewodniczący tworowi nazwanemu „komitetem do spraw bezpieczeństwa” chce tworzyć sobie jakieś partyjne bojówki, to znaczy, że osiągnęliśmy w Polsce standard Afganistanu i Iraku. Tam też premier i ministrowie mają swoje partyjno-prywatne armie, służące do fizycznej rozprawy z przeciwnikami politycznymi.
    Była już druga Japonia i druga Irlandia, teraz szykuje się drugi Afganistan.

 3. Dokładnie: „Ludzie, którzy wycierają sobie twarze tolerancją, kolejny raz zaprezentowali niewyobrażalny poziom zdziczenia” – i oni chcą nas, nasze Rodziny, nasze dzieci uczyć miłości i tolerancji…. Ręce opadają….
  Pozwalajmy im na wszystko to Aborcją i Eutanazją rozwiążą wszystkie problemy ludzkości – no bo jak nie będzie ludzi to i problemów – oczywiste chyba!

 4. Jakoś nie odnajduję się w większości osób z tej grupy. Myślałam,że mieszkańcy Piaseczna są bardziej otwarci . Oczywiście nie uogólniam ale po niektórych wypowiedziach poczułam się nieswojo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię