Od czwartku komisariat otwarty tylko do 20

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Od czwartku 9 lutego obowiązują nowe godziny otwarcia komisariatu policji przy ul. Polnej 4. Teraz będzie on czynny codziennie od godziny 8 do 20. Mieszkańcy mają do dyspozycji całodobowy numer telefonu 22 754 00 71 i numer ratunkowy 112


O ograniczeniu godzin funkcjonowania komisariatu poinformował burmistrza Kazimierza Jańczuka komendant powiatowy policji, młodszy inspektor Paweł Krauz. Dwa tygodnie temu komendant powiatowy zdecydował o skróceniu godzin pracy komisariatu w Lesznowoli, co spotkało się z niezadowoleniem mieszkańców. W ciągu dnia w Konstancinie będzie pełniła patrol jedna dwuosobowa załoga. Podobnie będzie w godzinach nocnych.
Wielu naszych mieszkańców korzystało z komisariatu późnym wieczorem i nocą – komentował decyzję o skróceniu godzin pracy komisariatu burmistrz Kazimierz Jańczuk.
Pan komendant wyjaśnił, że wprowadzone zmiany są wynikiem niedoborów kadrowych. Podobno nowe godziny pracy komisariatu będą obowiązywały tylko okresowo, ale nie padły żadne konkretne daty i terminy. Może warto zaprosić pana komendanta na posiedzenie komisji bezpieczeństwa, oświaty, kultury i sportu i porozmawiać z nim o tej sytuacji.

TW

2 KOMENTARZE

  1. W Piasecznie się co poniektórzy tak rozbisurmanili, kolesiostwo, załatwianie interesów też rodzinnych, że czas najwyższy powymieniać na uczciwych, pracowitych.

  2. jak podaje agencja Tass na czele komisariatu stanie Ursssssula – chcesz dobrego protokołu z kolizji lub wypadku …… seszele miasto Viktoria hotel Viktoria pokój nr 3 pukać 3 razy hasło żyrafy wyszły z szafy odp a goryle na antyle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię