Od dziś kolejne zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Mniej kursów!

6

Ze względu na panującą sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym Koleje Mazowieckie wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów, a także w funkcjonowaniu Punktu Rzeczy Znalezionych oraz kas biletowych.

Od 18 do 25 marca zostaną wprowadzone dodatkowe zmiany w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich. Rozkład jazdy będzie zbliżony do obowiązującego w soboty, niedziele i święta. Pozostanie jednak większość pociągów przyspieszonych, tak by umożliwić podróż do pracy i powrót do domu.

Od 17 marca część kas biletowych KM zostanie zamknięta, w związku z tym zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem kanałów bezgotówkowych, np. za pośrednictwem telefonu komórkowego czy przez Internet.

Do odwołania zostaje wprowadzone ograniczenie funkcjonowania Punktu Rzeczy Znalezionych – przedmioty znalezione trafią do Punktu, jednak ich wydawanie zostaje czasowo zawieszone.

Ze względu na wyznaczenie tzw. stref 0 w pociągach prosimy Podróżnych o niekierowanie się na początek i na koniec składów – ze względów bezpieczeństwa zostały one wyłączone z użytku Podróżnych.

Aktualne rozkłady jazdy, ważny od 18.03 do 25.03.2020 r..

6 KOMENTARZE

  1. To jest pociąg? To jest kibel, a nie pociąg… Syf taki, że strach się czegokolwiek tam dotykać, nie mówiąc o siadaniu… Sam smród po wejściu zabija…

  2. Ale jedzie i na piechotę dreptać do stolicy nie trzeba. A od smrodu ponoć jeszcze nikt nie umarł 🙂

    P.S. Dla ochrony przed syfem można się ubrać w modny obecnie strój ochronny z gatunku OP-1. Do kompletu maska przeciwgazowa z demobilu – i już jesteś zabezpieczony nie tylko przed syfem, ale i koronawirusem.

    • Jeżeli miała być to riposta do mojego komentarza, to odpowiadam pytając jednocześnie: Po co ma być lepiej, skoro jest jakoś? Beznadziejny tok rozumowania…

      Odnośnie stroju: Szydzić z innych można do pewnego czasu, dopóki nas samych nie będzie dotyczył problem…

  3. A po co w ogóle komunikacja. Głupia dyskusja. Przecież każdy na samochód drogi Piaseczyńskie są szerokie, jak trzeba to niektórzy wyprzedzą poboczem. Stabilnego środka komunikacji nie ma i tutaj nie będzie. Bo tacy tutaj ludzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię