Od jutra Ośrodek Wisła zamieni się w Planetę Zalesie

1

PIASECZNO Już jutro, o godz. 13 otwarcie „Planety Zalesie” w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym. Pojawią się pierwsze atrakcje, kolejne już w najbliższych planach.


– Na terenie ośrodka powstanę dwa parki edukacyjne – jeden poświęcony historii naturalnej (grzyby giganty, dinozaury), drugi związany z moją dotychczasową działalnością, a więc prezentujący pojazdy i postaci znane z filmów – zapowiadał w rozmowie na nami Rafał Karwowski, który wygrał przetarg na dzierżawę Ośrodka Wisła.
Teraz swoje plany wciela w życie. Poza naturalnymi atrakcjami przyrodniczymi, będziemy mieli do dyspozycji dwie ścieżki tematyczne, przyrodniczą z dinozaurami i gigantycznymi grzybami oraz technologiczną z robotami oraz pojazdami filmowymi. Oprócz tego pojawi się wypożyczalnia sprzętu wodnego z blisko 70 jednostkami pływającymi: kajakami, rowerami wodnymi i łodziami wiosłowymi.
– Dzieci będą mogły podróżować po terenie „Planety Zalesie” za pomocą mini lokomotywy z wagonikami, starsze pociechy usatysfakcjonuje z pewnością możliwość wypożyczenia gokartów – zapowiada nowy dzierżawca. – Na stałe zagości zadaszony plac zabaw ze zjeżdżalniami, małpim gajem i kolorowymi piłeczkami.

Utrzymany zostanie cieszący się dużym powodzeniem w poprzednich latach tor wakeboardowy. W planach jest też tor łuczniczy z opieką doświadczonych instruktorów oraz igielitowo- wodny tor zjazdowy.
Na terenie „Planety Zalesie” jeszcze w tym sezonie powinny pojawić się też sauny fińskie, banie i plaża.

– W tym roku chcemy też uatrakcyjnić ofertę gastronomiczną – zapowiadają nowi gospodarze Ośrodka „Wisła”. – Oprócz stałych stoisk chcielibyśmy aby w kolejne weekendy odwiedzały nas foodtrucki z kulinarnymi wydarzeniami tematycznymi, np: smaki Azji, kuchnia śródziemnomorska czy bałkańska. Nie zabraknie także czegoś dla miłośników dobrych trunków, uruchomimy drink bar z pysznymi koktajlami oraz rzemieślniczymi piwami.
W weekendy są w planach animacje taneczno- fitnessowe z zumbą, jogą, kursami salsy i innych tańców latynoskich. By aktywizować starszych mieszkańców mają być organizowane „Potańcówki Międzypokoleniowe”.
Otwarcie, już jutro o godzinie 13.

1 KOMENTARZ

  1. Miejsce jest super, ale woda w basenie pozostawia wiele do życzenia. Syf kiła i mogiła…… A raczej kupa obrzydliwego czegoś na dnie.
    Inwestor pamiętał o pobieraniu opłat, ale zapomniał o tym, że wodę należy filtrować 😉
    Serdecznie pozdrawiam !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię