Od jutra Żabka sprzedaje tanie maseczki! Sieć zrezygnowała z zysku

1

Żabka wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne, które mają być sprzedawane bez zysku. Cena jednej maseczki w opakowaniu 10 sztuk wyniesie poniżej 1,62 zł. Sieć ma przekazać dodatkowo pół miliona maseczek medycznych szpitalom

Żabka od jutra (tj. 15 kwietnia) ma mieć w ofercie maseczki w najniższej cenie na rynku, która wynika z całkowitej rezygnacji z zysku. Około 8 milionów jednorazowych maseczek ochronnych będzie dostępnych w ponad 6000 sklepach w opakowaniach po 10 sztuk w cenie 16,17 zł za pakiet. Do 16 kwietnia br. maseczki pojawią się we wszystkich sklepach w całej Polsce. Sieć zapowiada, że kolejne maseczki pojawią się w sklepach w przyszłym tygodniu.
W naszym przekonaniu każdy powinien mieć możliwość nabycia maseczki ochronnej w jak najniższej cenie – mówi Tomasz Suchański, Prezes zarządu firmy Żabka Polska. – Z tego powodu podjęliśmy decyzję o dystrybucji maseczek bez zysku, w cenie która odzwierciedla koszty zakupu i transportu. Dołączyli do nas franczyzobiorcy, akceptując rezygnację z marży również po ich stronie. Wiemy, że nie zaspokoimy całego popytu, ale przygotowujemy już kolejne dostawy, by każdy mógł chronić siebie i swoich najbliższych.

IP

CZYTAJ TAKŻE:  Zmagania z pandemią w Piasecznie-#SzczepimySię

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię