Od niedzieli nowe rozkłady

3

Od niedzieli, 12 listopada 2023 roku, zmienią się rozkłady jazdy pociągów wszystkich przewoźników, w tym także Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich. Mieszkańców korzystających z transportu publicznego, prosimy o sprawdzanie rozkładów przed podróżą.

Trwająca przebudowa i modernizacja stacji Warszawa Zachodnia oraz linii kolejowej nr 7 między Warszawą Wschodnią a Warszawą Wawer, będą miały największy wpływ na zmiany i ograniczenia w kursowaniu pociągów. PKP PLK wprowadzi korekty w godzinach przyjazdów i odjazdów pociągów.

LINIE SKM S4 i S40
W dni powszednie na trasie linii S4, do Zegrza Południowego pojedzie 19 pociągów, a do Piaseczna – 18 pociągów. W dni wolne od pracy w pełnej relacji pojadą 4 pary pociągów. W weekendy pozostałe pociągi, poza jednym popołudniowym, który pojedzie z Legionowa do Warszawy Gdańskiej, będą kursowały pomiędzy Piasecznem a Legionowem.

Pociągi linii S40 nadal będą jeździły tylko w dni powszednie, w skróconej relacji do i z przystanku Warszawa Rakowiec. W ciągu dnia będzie to 13 połączeń do Warszawy i 14 do Piaseczna. Na Rakowcu można przesiąść się do tramwajów w kierunku centrum Warszawy lub innych pociągów.

Więcej informacji: www.wtp.waw.pl

3 KOMENTARZE

  1. O, już cenzura wróciła.
    Po co w ogóle niby dajecie możliwość komentowania jeśli większości komentarzy i tak nie publikujecie? Stwarzacie tylko pozory.

  2. Porażka z tymi SKM’kami. Żeby S40 chociaż dojeżdżało do Jerozolimskich i tam była przesiadka zgrana w czasie z inną linią jadącą np. na Wschodni albo nawet dalej. Poza tym dlaczego tylko w dni powszednie. To sobie pojeździli do tej Głównej… 😀 😀 😀

    S4 raz na godzinę i to przy skróconej trasie S40 i braku pociągów w weekendy – bez komentarza…

    PORAŻKA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię