Od poniedziałku kierowcy trafią do piekła. Będą gigantyczne utrudnienia komunikacyjne!

1

LESZNOWOLA Od 7 czerwca wejdą w życie zapowiadane na ten tydzień utrudnienia komunikacyjne na ulicy Słonecznej w Kolonii Lesznowola i Postępu w Nowej Woli. Termin zamknięcia dróg zmieniono, aby uniknąć korków przed zbliżającym się długim weekendem


Od poniedziałku w Kolonii Lesznowola na ulicy Słonecznej zostanie zamknięty jeden pas ruchu. Podobnie będzie na ulicy Postępu w Nowej Woli. Na obydwu drogach zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, co może spowodować gigantyczne korki i tak naprawdę sparaliżować ruch na skrzyżowaniu Postępu i Słonecznej. Ta ostatnia zostanie zamknięta na odcinku przy trasie S7 w związku z budową drogi serwisowej przebiegającej wzdłuż Puławskiej Bis. Na Postępu utrudnienia będą występowały na odcinku 250 m, co ma związek z budową ronda w rejonie planowanego węzła Lesznowola. Utrudnienia na obydwu drogach mają potrwać około dwóch miesięcy.
Ale to nie koniec. Starostwo powiatowe w Piasecznie rozstrzygnęło już przetargi na przebudowę skrzyżowania przy Tolku (Słoneczna/Postępu) oraz modernizację ulicy Postępu na odcinku od Żwirowej w Bobrowcu do Postępu. Na stronie starostwa można znaleźć informację, że skrzyżowanie zostanie przebudowane do końca roku. Oby tylko prace budowlane nie zaczęły się w czasie utrudnień związanych z budową serwisówki i nowego ronda.

CZYTAJ TAKŻE:  Kiedy wydłużą światła na ruchliwym skrzyżowaniu?

TW

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo dobrze. Niech GDDKIA już ukończy budowę S7 Warszawa-Tarczyn! Przyniesie to ulgę mieszkańcom powiatu, i wreszcie wyprowadzi ruch tranzytowy na drogę ekspresową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię