Od rana niebezpiecznie na drodze między Piasecznem a Górą Kalwarią

6

GÓRA KALWARIA/PIASECZNO Od rana na trasie pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią dochodzi do kolizji. – Wpadek przed Baniochą – zaalarmował nas Czytelnik Marcin. Chwilę później otrzymaliśmy też informację od Czytelników Aleksandry i Michała

– Na drodze krajowej nr 79 mieliśmy dziś już dwie kolizje, jedną z udziałem samochodu osobowego i autobusu, drugą z udziałem dwóch aut osobowych – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Na szczęście w zdarzeniach nikt nie został poszkodowany – dodaje policjant i apeluje do kierowców o czujność i ostrożną jazdę.

AB

6 KOMENTARZE

   • Mam,zaznaczam swoją teorię na temat budowania dróg w Polsce: Dziwne to,że stolica tak naprawdę jest odcięta od świata bo brak odpowiednich dojazdów i obwodnicy.Każdy przejazd vipa na lotnisko czy maraton czy…powoduje perturbacje dla innych nawet z odległych województw generuje dodatkowe koszty i straty? Praktycznie wszystkie autostrady jakie powstały pokrywają się z terenami okupowanymi przez niemcy podczas 2 WŚ oraz ziemie zachodnie,które były w ich posiadaniu(Warszawa miała nie istnieć(czy napewno w niektórych głowach jest czas przeszły?) ,dlatego nadal odcięta?

    • @mojpodpis: zawsze niezmiernie mnie śmieszy tekst, że Niemcy drogi sobie budują 🙂
     Nie zauważyłeś chyba też budowy POW, S17, A2 na wschód, S19 itd.

   • Lena co Ty pleciesz? Beznadziejne skrzyzowanie przy stacji Orlen powoduje, ze nie ma tygodnia bez wypadkow, stluczek, kolizji… Ile jeszcze tych zdarzen???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię