Od soboty rusza remont skrzyżowania przy Laminie

6

PIASECZNO Od najbliższej soboty, 16 września rozpocznie się remont skrzyżowania DK 79 z ul. Okulickiego w Piasecznie

W ramach remontu zostanie wydłużony pas lewoskrętu od strony Warszawy od ul. Syrenki oraz wydłużony pas lewoskrętu od strony Góry Kalwarii. Przeprowadzony zostanie też remont tarczy skrzyżowania (frezowanie, ułożenie nowej nawierzchni, roboty brukarskie). Zaplanowano też wykonanie oznakowania poziomego oraz korektę sygnalizacji świetlnej.
Zadanie będzie realizowała firma Planeta. Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec października.
– Roboty będą prowadzone głównie z pasa rozdziału, w związku tym mogą występować zawężenia lewego pasa w rejonie wykonywanych prac – zapowiada warszawski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

AB

6 KOMENTARZE

 1. Na helikopter mnie akurat nie stać,ale motocykl już kupiłem.Całe szczęście że nasi włodarze też będą w korkach stać.

 2. Za…isty termin-wrzesień. Znając wszystko co się remontuje w okolicach Piaseczna, wyrobią się z tym może do końca roku… kolejny raz planowanie 10/10, ręce same składają się do oklasków!

 3. W wakacje jak w wakacje takie roboty powinno sie robic w nocy tym bardziej ze jest to bardzi oblegane skrzyżowanie a teraz to beda korki do zabienca

 4. same roboty są prowadzone skandalicznie…. nawierzchnia zbudowana na potrzeby przesunięcia ruchu zapadła się pierwszego dnia po zmianie organizacji ruchu… załatano ją sypiąc kruszywo w zapadnięte miejsca….
  dziwić się, że auta w PL mają rozwalone zawieszenie…
  to jest dramat, a nie organizacja ruchu.
  tak samo jak postęp prac…. jednego dnia zdjeto wierzchnią warstwe ziemi z dodatkowego pasa do skrętu, drugiego trochę kostki, trzeciego pogłębili dół pod podbudowe…. na 1/3 długości
  o godzinie 8:00 robotnikó nie widać , o 18:00 też nie…

  w mojego punktu widzenia jest to żenujące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię