Odbędzie się spotkanie w sprawie rozbudowy Auchan! Powstanie galeria z kinem i restauracjami

5

PIASECZNO Zespół Ceetrus Polska, realizujący planowaną inwestycję modernizacji centrum handlowego „Auchan” w Piasecznie i przekształcenia tego obiektu w nowoczesną wielofunkcyjną Galerię Piaseczno (z kinem, restauracjami, kawiarniami, rozrywką i rekreacją) zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 kwietnia o godz. 18.30 w budynku DeSilva Office Center przy ul. Puławskiej 45B w Piasecznie.
– Chcielibyśmy zaprezentować Państwu aktualny projekt modernizacji istniejących obiektów centrum i rozbudowy galerii, omówić relacje z otaczającą zabudową, a także przedstawić dodatkowe elementy inwestycji wnioskowane przez Stowarzyszenie Tulipanów – zapowiadają organizatorzy spotkania.

AB

5 KOMENTARZE

  1. O ile w ogóle coś powstanie to będzie to kilkanaście lat za późno. Aż dziw bierze, że robią taką kasę na tym CH, a nic w nie nie inwestują… Jeżeli rozbudują i będzie to wyglądać jak CH Janki, to dziękuję – poprzenoszą sklepy, otworzą więcej tandetnych sklepów od LPP, jubilerów, banków etc. Z resztą kto teraz kupuję elektronikę i lepszą jakościowo odzież w CH… Więcej Pepco, KIK’ów, Martes’ów i Biedronek…

  2. A ja jednak jestem ZA!!!! W Piasecznie od dawna brakuje Kina z prawdziwego zdarzenia.
    Kiedyś… owszem było Kino, ale nie oszukujmy się! w latach 90tych może i coś się tam działo!
    Jak wyemitowali film sprzed 4 lat i wszyscy lecieli do Kina, bo nie ma to jak w kinie obejrzeć oldschool.
    Teraz są inne czasy, a Piaseczno staje się bardziej sypialnią dla innych Narodowości, niż Miastem z prawdziwego zdarzenia. Cieszę się, że infrastruktura Miejska się zmienia i w tych zmianach brakuje mi właśnie konkretnego centrum handlowego z mega fajnym Kinem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię