Odbierz darmowe maseczki

0

PIASECZNO Na Skwerze Kisiela i w Parku przy Ogrodowej w Józefosławiu trwa właśnie akcja dystrybucji darmowych maseczek otrzymanych od Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych


W Piasecznie w pomarańczowym namiocie na skwerze Kisiela, który będzie działać do 28 marca w godzinach od 9 do 18, trzywarstwowe maski medyczne i ulotki dotyczące szczepień wydają strażacy.

Zainteresowanie mieszkańców gminy jest bardzo duże – mówi Arkadiusz Świątek z OSP Chojnów. – Około dwóch tysięcy sztuk jest w jednym kartonie, a my wydajemy już dziś szósty. Liczba wydawanych sztuk zależy od liczby zameldowanych w domu osób. Najwięcej biorą ludzie Kartami Dużej Rodziny.

Mieszkańcy pytają, między innymi, o szczepienia i odporność, a wydający maseczki starają się, w miarę możliwości, odpowiadać na zadawane pytania i udzielać im wszelkich informacji. W Józefosławiu maseczki będzie można odebrać w dniach 27-28 marca w godzinach od 9 do 18. Dla reszty sołectw strażacy będą je natomiast rozwozić po domach (do skrzynek na listy).

CZYTAJ TAKŻE:  Kolorowe i wesołe przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Tyl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię