Odchudzanie z dietą pudełkową z Warszawy — czy pomoże osiągnąć spektakularne efekty?

0

Twoja kolejna próba zrzucenia nadprogramowych kilogramów zakończyła się efektem jo-jo? Jesteś zniechęcony i szkoda Ci czasu na planowanie jadłospisu oraz skrupulatne liczenie kalorii? Rozwiązaniem, które powinieneś rozważyć, jest catering dietetyczny – docenisz go za wygodę i urozmaicone menu dopasowane do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny — nowoczesny sposób odżywiania

Dietetyczne firmy cateringowe zajmują się nie tylko przygotowywaniem posiłków, ale także ich dostarczaniem i układaniem jadłospisów. To dlatego pracują tam zarówno kucharze, jak i dietetycy oraz dostawcy posiłków. Takie kompleksowe usługi ułatwiają stosowanie zbilansowanej diety – decydując się na nie, nie musisz myśleć o gotowaniu, robieniu zakupów spożywczych i planowaniu posiłków.

Diety pudełkowe w różnych wariantach do wyboru — wegetariańskie, bezglutenowe, dla diabetyków

Zaletą cateringu dietetycznego jest nie tylko wygoda, ale także możliwość wyboru pomiędzy różnymi wariantami planów żywienia. W ofercie takich firm jak Wygodna Dieta znajdziesz jadłospisy eliminacyjne – bez glutenu, wegańskie, wegetariańskie – oraz mające zastosowanie w wybranych chorobach – na przykład cukrzycy. Dużą popularnością cieszą się także mocno ograniczająca węglowodany dieta ketogeniczna oraz menu dla osób, które dążą do redukcji masy ciała.

Na czym polega catering odchudzający?

Dieta odchudzająca jako jedna z pierwszych pojawiła się w ofercie cateringów pudełkowych. W odróżnieniu od planów żywieniowych stosowanych na własną rękę jest ona opracowana według wytycznych dietetyka, dzięki czemu nie naraża Cię na niedobory. Co równie ważne, ryzyko efektu jo-jo również jest o wiele mniejsze niż podczas odchudzania „na własną rękę”. W takim jadłospisie znajdziesz nabiał, chude mięso, ryby, jaja, warzywa, owoce i tłuszcze roślinne. Taką dietę pudełkową w Warszawie świadczy doceniana przez klientów firma WygodnaDieta.pl

Rodzaje diet cateringowych dla osób, które się odchudzają

Wspomniana przed chwilą firma proponuje kilka wariantów diet odchudzających. Pomiędzy sobą różnią się one przede wszystkim kalorycznością. By wybrać optymalną dla siebie opcję, skonsultuj się z dietetykiem. 

 

Dobierze on dla Ciebie dietę odpowiednią do Twojej aktualnej wagi, chorób, płci oraz prowadzonego przez Ciebie trybu życia. Pod uwagę weźmie również Twoje ewentualne nietolerancje i alergie pokarmowe – dopasowany w ten sposób jadłospis zwiększy szanse na osiągnięcie założonego celu.

Czy catering dietetyczny się opłaca? Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na wykupienie cateringu dietetycznego? Oczywiście! Takie rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas: dzięki niemu możesz zdrowo się odżywiać, bez spędzania wielu godzin na gotowaniu oraz robieniu zakupów spożywczych. Po drugie, opracowany przez dietetyka plan żywienia jest bezpieczniejszy w stosowaniu niż samodzielne odchudzanie. Co równie ważne, catering pozwala również odciążyć Twój budżet domowy – a to dlatego, że redukujesz wydatki na jedzenie i zużywasz mniej gazu, prądu i wody potrzebnych do gotowania.

Co oprócz zbilansowanej diety jest istotne podczas odchudzania się?

Pamiętaj, że w odchudzaniu istotna jest nie tylko zbilansowana dieta, ale także Twój tryb życia. Dlatego zadbaj o regularną, najlepiej codzienną aktywność fizyczną. Nie musi to być sport ekstremalny – możesz biegać, uprawiać jogę, jeździć na rowerze albo chodzić na długie spacery – istotna jest systematyczność. Nie zapominaj również o piciu wystarczającej ilości wody – dla kobiet jest to około 8, dla mężczyzn około 10 szklanek dziennie – wysypianiu się i odpoczynku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię