Odnaleziona 17-latka trafi do ośrodka wychowawczego! Mieszkała z 45-latkiem

0

LESZNOWOLA/ PIASECZNO  Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna odnaleźli poszukiwaną 17-letnią Wiktorię M., mieszkankę gminy Lesznowola. Przebywała w towarzystwie 45- letni mężczyzny, który został zatrzymany.

Wiktoria M. 19 listopada ubiegłego roku wyszła rano do szkoły przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, ale już do niej nie dotarła. Dziewczyna nie wzięła z domu żadnych rzeczy, które mogłyby wskazywać, ża zaplanowała ucieczkę. Przez prawie pół roku wychowująca ją babcia odchodziła od zmysłów zastanawiając się gdzie jest jej wnuczka.
W sobotę koło godz. 14.00 dziewczyna została odnaleziona przez kryminalnych z Piaseczna w Warszawie. Funkcjonariusze ustalili, że dziewczyna wraz z 45-letnim mężczyzną wynajęła mieszkanie.
Dziewczyna została umieszczona w policyjnej izbie dziecka, skąd po wydaniu sądowego nakazu, zostanie umieszczona w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Jej 45-letni partner został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Jest podejrzewany między innymi o rozpijanie małoletniej, a także o kradzież.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię