Odpowie za 17 przestępstw popełnionych w trzech powiatach

0

Dzięki skutecznym działaniom policjantów z Podkowy Leśnej zatrzymany został mężczyzna podejrzany o liczne przestępstwa. W miejscu pobytu 29-latka funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 40 gramów marihuany. Usłyszał łącznie 17 zarzutów karnych dotyczących przestępstw popełnionych na terenie trzech powiatów.

Podczas działań służbowych policjanci z podkowiańskiego posterunku uzyskali informację, że w ich miejscowości może przebywać osoba podejrzana o popełnienie wielu przestępstw. Wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego pojechali pod ustalony adres, gdzie zastali poszukiwanego 29-latka. W czasie dokładnego przeszukania domu mundurowi znaleźli torbę z suszem roślinnym. Zabezpieczyli też pieniądze, które mogły pochodzić z popełnionych przez mężczyznę przestępstw.
Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Badanie zabezpieczonych substancji potwierdziło, że było to ponad 40 gramów marihuany. Dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze oraz analiza danych i informacji o zatrzymanym wykazały, że 29-latek był poszukiwany, także listem gończym, przez pięć różnych instytucji do odbycia kar za wcześniej popełnione czyny. Na zatrzymanego mężczyznę oczekiwali również policjanci z Milanówka, Ożarowa Mazowieckiego i Tarczyna.
Dziesięć z postawionych zarzutów dotyczy różnych kradzieży, cztery – nie stosowania się do zakazu prowadzenia pojazdów i dwa – nie zatrzymania się do policyjnej kontroli. Mężczyzna odpowie także za posiadanie środków odurzających zabezpieczonych podczas zatrzymania w Podkowie Leśnej.
Zgodnie z postanowieniami sądów i prokuratur 29-latek został osadzony w placówce penitencjarnej, gdzie odbędzie przewidziane dla niego kary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię