Odzież z misją!

0

GÓRA KALWARIA Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii prowadzi zbiórkę letnich ubrań. Potrzebujących jest wielu, pomóc może każdy. 

Porządki w szafie jedni kochają, dla drugich to zmora. Każdy jednak przez to przechodzi. Ubrań pozbywamy się na wiele sposobów: oddajemy do komisu, sprzedajemy w internecie, organizujemy wymiany. Jeśli już podjęliśmy decyzję o pozbyciu się większej sterty nieużywanej odzieży, zróbmy to mądrze, praktycznie i prospołecznie. Okazję do tego mamy dzięki ogłoszonej przez Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii zbiórce. – Potrzebujemy wszelkiego rodzaju ubrań letnich – czytamy na plakacie zachęcającym do udziału w akcji. Ograniczeń nie ma żadnych – czy to ubrania dziecięce, czy dla dorosłych – liczy się każda sztuka.

– Zbieramy ubrania, które są na tyle w dobrym stanie, by mogły posłużyć osobom potrzebującym, a tych jest wielu. – informują pracownicy ośrodka. 

Ubrania przynosić można codziennie w godz. 8 – 21 do recepcji Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii (ul. Sajny 2a). Szczegóły pod telefonem: (22) 757 68 20 lub (22) 736 31 21

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię