O!Fryzjerzy by Szymojko pokochają Twoje włosy

0

PIASECZNO Dobrze dobrana fryzura nie tylko podnosi atrakcyjność każdego z nas, ale także wpływa na nasze samopoczucie i pewność siebie. Na terenie Julianowa jest miejsce, w którym doskonale o tym wiedzą i robią wszystko, aby zarówno panie jak i panowie świetnie czuli się w swoich włosach, obrazujących nie tylko charakter, ale także osobowość i upodobania

O!Fryzjerzy by Szymojko, których założycielem jest znany stylista gwiazd Mariusz Szymojko to dwa profesjonalne salony fryzjerskie, mieszczące się przy ul. Woronicza 31 w Warszawie oraz przy ul. Julianowskiej 68D w Julianowie. Drugi salon powstał z dala od zgiełku wielkiego miasta, blisko natury, dzięki czemu panuje w nim niezwykle niezobowiązująca atmosfera. Wielu klientów, zwłaszcza jeśli pracują w stolicy, korzysta z obydwu tych miejsc w zależności od pory dnia i okoliczności. – Osoby, które do nas przychodzą doskonale wiedzą, że odpowiednio ścięte i ułożone włosy w 80 procentach przekładają się ma nasze dobre samopoczucie – zapewniają fryzjerzy. – Każdy z nas jest szczęśliwy, jeśli sam jest w stanie poradzić sobie z włosami, szybko doprowadzając je do kształtu zaproponowanego przez stylistę. Działa to także niestety w drugą stronę – niewłaściwie dobrana lub wykonana fryzura sprawia, że czujemy się niepewnie, a nasze poczucie wartości obniża się.

Dbają o dobry nastrój klientów
Styliści z obydwu salonów podkreślają, że najbardziej zależy im na zadowoleniu klientów. Chcą, żeby dobrze wyglądali, dobrze się czuli i byli szczęśliwi. Twierdzą, że włosy są dopełnieniem wizerunku zarówno kobiety jak i mężczyzny, a oni wiedzą jak właściwie o nie zadbać. Obok salonu w Julianowie znajdują się dodatkowe usługi w postaci manicure oraz tajskiego spa. Dzięki temu w jednym, znajdującym się z reguły blisko domu miejscu można przejść kompletną wizualną metamorfozę, poddać się zabiegom pielęgnacyjnym i jednocześnie doładować akumulatory. Warto dodać, że w salonie O!Fryzjerzy by Szymojko pracuje także profesjonalna charakteryzatorka, która – w zależności od indywidualnych preferencji – może wykonać po wyjściu od fryzjera perfekcyjny makijaż dzienny, biznesowy lub wieczorowy.

Stawiają na profesjonalizm
W julianowskim salonie pracują obecnie trzy doświadczone, świetnie wykształcone stylistki. Różnią się wiekiem i stażem, ale wszystkie łączy pasja i miłość do wykonywanego zawodu. Potrafią one roztoczyć aurę, w której klienci czują się swobodnie i beztrosko. Świetnie znają wszystkie obowiązujące trendy oraz potrafią wykorzystywać nowe technologie, jak regeneracja zniszczonych włosów komórkami macierzystymi czy wzmacnianie ich przy użyciu specjalnego botoksu. W salonie stosowane są także niszowe, ekskluzywne marki kosmetyków, które – dzięki temu że bazują na naturalnych składnikach – nie szkodzą zdrowiu. – Potrafimy znakomicie wykorzystywać produkty, na których pracujemy – zapewniają stylistki z salonu O!Fryzjerzy by Szymojko w Julianowie. – Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dobierając rodzaj fryzury i jej kolor nie tylko do kształtu twarzy i głowy, kondycji włosów, karnacji czy figury, ale także charakteru. Pasujący do Nas wizerunek stanie się najnowszym trendem.

Miejsce z historią i renomą
Jedną z klientek i zarazem ambasadorek salonu jest znana aktorka filmowa i teatralna Ewa Gawryluk – kwintesencja urody i elegancji. To właśnie m.in. zabiegom stosowanym przez stylistów z O!Fryzjerzy by Szymojko zawdzięcza swą witalność, niesamowitą energię i nienaganny wizerunek, którego częścią składową są zawsze świetnie ścięte, ułożone oraz zadbane włosy o odpowiednio dobranym kolorze. W tym roku wieloletnią pracę fryzjerów i serce wkładane w wykonywany zawód docenił także tygodnik Gala, przyznając firmie nagrodę specjalną podczas Gala Beauty Stars 2019.

Czynni sześć dni w tygodniu
Salon O!Fryzjerzy by Szymojko w Julianowie jest otwarty od poniedziałku do soboty. W poniedziałki i środy klienci mogą liczyć na 20-procentowy rabat na wszystkie usługi. Raz na trzy miesiące spośród klientów, którzy wyślą swoje zgłoszenie mailem, jest losowana osoba, której proponowana jest bezpłatna metamorfoza. Wizyta w salonie może stanowić także świetny prezent na każdą okazję. Wystarczy kupić voucher i podarować go bliskiej osobie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię