Ogród Botaniczny otwiera swoje podwoje

0

Od soboty Ogród Botaniczny w Powsinie ponownie został otwarty dla zwiedzających. Na terenie Ogrodu Botanicznego obowiązują oczywiście bez wyjątku wszystkie zalecenia władz krajowych dotyczące pandemii, takie jak zakrywanie nosa i ust, zachowanie co najmniej dwumetrowej odległości pomiędzy osobami.

Ogród będzie otwarty w weekendy i święta w godz. 9-20, a w dni powszednie w godz. 15-20. Mając na względzie wytyczne dotyczące zachowania bezpiecznej odległości oraz powierzchnię Ogrodu, może zdarzyć się tak, że nie wszyscy, którzy przyjadą będą mogli od razu wejść. Dyrekcja ogrodu prosi o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na możliwość wejścia. Napewno widok pięknie ukwieconych drzew i krzewów zrekompensuje tę chwile.

Niestety, ze względu na to, że ścieżki w oranżerii są zbyt wąskie, aby zachować bezpieczne odległości, na czas pandemii kolekcja roślin egzotycznych pozostanie zamknięta. Wycieczka do Ogrody Botanicznego w Powsinie to świetny pomysł na spędzenie czasu na łonie natury, szczególnie teraz kiedy mamy za sobą wielu dni zakazu wychodzenia z domu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię