Oko w oko z kandydatami na wójta. Jutro debata w Uwielinach

2

PRAŻMÓW W najbliższą sobotę o godz. 20 w remizie OSP w Uwielinach odbędzie się debata kandydatów na wójta gminy w kadencji 2018-2023


W szranki staną Jan Dąbek (KWW Nasza Gmina – Nasz Powiat), Maciej Michalski (KWW Macieja Michalskiego) i Łukasz Żywek (KWW Wspólnie Ożywimy Prażmów). Organizatorem wydarzenia jest Teresa Wójcicka, sołtys Uwielin.

– Zdecydowałam się na zaproszenie kandydatów do wspólnej debaty, ponieważ odnoszę wrażenie, że jest małe zainteresowanie zbliżającymi się wyborami. Mieszkańcy zgłaszają również, że słabo znają kandydatów na wójta. Uznałam, że dobrze byłoby, aby dali się poznać i w klarowny sposób przedstawili swój program – mówi pani sołtys.

Pretendenci do stanowiska będą mieli najpierw po 5 minut, aby się zaprezentować, a następnie odpowiedzą na pytania organizatorów debaty, a także będą zadawali je sobie nawzajem. Znajdzie się też czas na pytania z sali.

2 KOMENTARZE

  1. Jestem miło zaskoczona zainteresowaniem Wyborców organizowanym wydarzeniem. Proszę wszystkich Państwa o wyrozumiałość i z góry przepraszam za ewentualne niedociągnięcia. Wszyscy prowadzący są mieszkającymi w naszej gminie amatorami. Proszę też Państwa o przybycie troszkę wcześniej, żebyśmy mogli to spotkanie punktualnie zacząć. Z pozdrowieniami dla Państwa sołtys Uwielin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię