Okradła matkę. Wszystko widziała listonoszka

3

GÓRA KALWARIA 51-letnia kobieta przywłaszczyła emeryturę swojej matki. Kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, do „akcji” wkroczył jej konkubent.

Z oficerem dyżurnym Komisariatu Policji w Górze Kalwarii skontaktowała się pracownica Poczty Polskiej. Zaniepokojona poinformowała, że 51-letnia kobieta przywłaszczyła emeryturę swojej matki i nie zamierza zwrócić jej seniorce, pomimo jej błagalnych próśb.

We wskazane w zgłoszeniu miejsce natychmiast udali się umundurowani funkcjonariusze, którzy w mieszkaniu zastali zarówno zgłaszającą zdarzenie listonoszkę, jak też seniorkę, jej 51-letnią córkę i 45-letniego konkubenta. Kobieta poinformowała stróżów prawa, że owszem pobrała emeryturę matki, ale „wyrzuciła ją przez okno”. Mundurowi nie uwierzyli w jej słowa, a kiedy w trakcie przeszukania odnaleźli wskazaną gotówkę w kuchennej szafce, kobieta wspólnie z konkubentem zaczęli używać słów wulgarnych w kierunku policjantów prowadzących swoje czynności. Nie zamierzali również stosować się do wydawanych przez mundurowych poleceń, kopiąc i szarpiąc za mundur.

Obydwoje trafili do policyjnej celi, a kolejnego dnia usłyszeli zarzuty karne. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed piaseczyńskim sądem.

Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

3 KOMENTARZE

  1. czyżby mamuśka nie była winna – a jak wychowywała córcię – bezstresowo, a dziecko gdzie widziało np alkohol w domu czy u sąsiada, czy miała czas dla córki – jaki będzie finał jak dostano jakiś czas do odsiadki na nasz obywateli koszt to motem wrócą i powiedzą mamo mamo my się zmienimy weżniemy kredyt, zmienimi pracę, nagotujemy gigos, beę ufał żonie ale i sprawdzał a a a teraz ile ci zostało z emerytury?

  2. swoją drogą – zwracam się do listonoszki – na Pani miejscu nie chodziłbym wieczorami, proszę często sie ogladać itd jak napisał mój szanowny przedmówca uzywki zmieniają mózg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię