Okradli ratowników medycznych

2

LESZNOWOLA Policjanci z Lesznowoli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież telefonów komórkowych z karetki pogotowia ratunkowego.

Załoga pogotowia ratunkowego została wezwana do jednego z domów w miejscowości Łazy. W czasie gdy ratownicy udzielali pomocy, z karetki skradzione zostały dwa telefony komórkowe.
Z policyjnych ustaleń wynikało, że kradzieży dokonało dwóch mężczyzn, którzy zauważyli jak ratownicy opuścili karetkę i wbiegli na teren posesji.
Po dokonaniu kradzieży przy użyciu jednego z telefonów trzykrotnie dokonali zakupu alkoholu. Ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu, a zatrzymania dokonali lesznowolscy funkcjonariusze już kilka godzin po zdarzeniu.
39 i 33- letni mężczyźni trafili do policyjnej celi. Usłyszeli już zarzuty karne, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP/AB

2 KOMENTARZE

  1. Wiem że tubylcy nie lubią ludzi napływowych. Złodzieje są wszędzie ale tubylcy potrafią kraść nie gorzej a nie wiem czy nie lepiej. Mam posiadłość w świętokrzyskiem u jeszcze nic mi tam nie zginęło choć mieszkam w gminie Piaseczno. Nie mogę tego samego powiedzieć o tutejszej lokalizacji więc najpierw uderz się w piersi sam u zrób rachunek sumienia dopiero oceniaj innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię