Okręgówka na razie w plecy

0

PIASECZNO/ KONSTANCIN-JEZIORNA Gorzej być, póki co, nie mogło. Wszystkie trzy drużyny z powiatu piaseczyńskiego rozpoczęły sezon w lidze okręgowej od kompletu porażek

KS Konstancin, mimo dwóch meczów u siebie, nie strzelił gola, a stracił ich pięć. Lepsi od podopiecznych Michała Madeńskiego okazali się być piłkarze LKS Osuchów (0:1) i LKS Chlebnia (0:4).
– Mieliśmy mocny okres przygotowawczy i brakuje nam jeszcze świeżości, ale od 3-4 kolejki nasza gra powinna wyglądać lepiej – skomentował Michał Madeński, szkoleniowiec KS Konstancin.
Laura Chylice, pierwszy z beniaminków, zdobył z kolei aż pięć goli, ale nie wystarczyły one do zdobycia nawet punktu w konfrontacjach z Józefovią Józefów (1:3) i Ursusem II Warszawa (6:4)
– Nie chcę już nic mówić na temat sędziów – powiedział natomiast po dwóch pierwszych kolejkach trener MKS II Piaseczno Bartosz Kobza.
Rezerwy biało-niebieskich nie zagrały źle z Pogonią II Grodzisk Mazowiecki (0:2) i Przyszłością Włochy (2:3), ale w obu przypadkach do porażek przyczyniły się kontrowersyjne decyzje arbitrów.
Okazja do zdobycia pierwszych ligowych punktów dla naszych zespołów nadarzy się już w najbliższy weekend.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię