Okulickiego jednym pasem

7

PIASECZNO Czasowe utrudnienie czeka kierowców, którzy jadąc ulicą Okulickiego od ulicy Puławskiej zmierzają w stronę Lesznowoli. Ze względu na malowanie znaków poziomych wyłączono z ruchu jednej pas

WPI TAXI Piaseczno

7 KOMENTARZE

   • A gdzie on był skierowany do PiasecznoNews? Komentarz jest odnośnie artykułu. Ciekawe jaki komentarz byłby przez jaśniepana akceptowalny? Na szczęście cenzury raczej nie ma i można dyskutować i zamieszczać dowolne komentarze. Widać jaśniepan z minionej epoki.
    A tak swoją drogą – co to jest GDDiM, skoro już taki jaśniepan poprawny we wszystkim?

 1. Dokładnie, ten odcinek to jest ścieżka diagnostyczna dla zawieszenia i żadna farba tu nie pomoże.
  Dlaczego powiat piaseczyński ma najgorsze drogi w województwie mazowieckim ?
  Mieszka tu tak dużo PROMINENTÓW , a drogi mamy gorsze niż na krańcach województwa, nic nie potrafią dla swojego regionu załatwić. Przebudowa drogi do Góry kalwarii nie może powstać przez kilkadziesiąt lat, tzw. Puławska BIS powstaje z dużym opóźnieniem, droga wojewódzka nr 722 o najgorszym stanie w granicach naszej gminy, zobaczenie jak wygląda teraz na drodze dojazdowej i w samej wsi Prażmów.
  Droga wojewódzka nr 721 w stronę Konstancina, także jest w opłakanym stanie. Czy naprawdę nikt nie może wpłynąć na Zarząd Województwa czy też GDDKiA w sprawie tych dróg w naszym powiecie ?????

 2. Faktycznie, przeprowadzając się do Piaseczna byłem przekonany, że miasto tak blisko stolicy nie wiele będzie odbiegać odbiegać od niej pod względem utrzymania dróg (o innych aspektach nie wspomnę). Moje rozczarowanie było ogromne. Stan dróg i niektóre rozwiązania problematyki komunikacji w tym mieście to jest nieporozumienie. Brak wiaduktu przy przejeździe kolejowym w stronę Lesznowoli, przy takim natężeniu ruchu, to jakiś paradoks (a przejazd był remontowany…, podobno okoliczni mieszkańcy nie wyrazili zgody. Nie potrafię wyobrazić sobie ich argumentacji przeciwko zbudowaniu wiaduktu).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię