KONSTANCIN-JEZIORNA Jak to jest zakochać się w kimś i nie widzieć go… przez cały rok? Jeśli jesteście ciekawi, odwiedźcie w sobotni wieczór Konstanciński Dom Kultury, gdzie zostanie wystawiona komedia romantyczna „Za rok o tej samej porze”


O godz. 19 na scenie przy ul. Mostowej 15 wystąpią znani aktorzy Olga Bończyk oraz Piotr Gąsowski. Spektakl, w którym zagrają to zabawna adaptacja sztuki kanadyjskiego pisarza Bernarda Slade’a w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza. Przedstawia niezwykłą historię kobiety i mężczyzny, którzy zakochują się w sobie podczas przypadkowego spotkania, ale nie mogą być razem. Postanawiają spotykać się raz w roku. Od ponad 20 lat wspólnie spędzają jeden weekend, a pozostałą część roku poświęcają swoim rodzinom.

Sztuka ukazuje ich miłość i przyjaźń, które ani nikogo nie ranią, ani nie są zachłanne. Akcja obejmuje kilka corocznych spotkań, opowiada o wielu latach dość osobliwego związku, w czasie których zmieniają się zarówno sami bohaterowie, jak i otaczający ich świat. Spektakl pełen jest nieoczekiwanych zwrotów akcji, zabawnych, wzruszających i inteligentnych dialogów, gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

Sztuka z 1975 roku od lat nie schodzi z afisza teatrów na całym świecie. Przebojowa komedia nie tylko zyskała sympatię widzów, lecz także spotkała się z pozytywną oceną krytyków. Już w 1978 roku została zekranizowana. W doskonałym amerykańskim filmie główne role zagrali Alan Alda i Ellen Burstyn.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia są w kasie KDK oraz na stronie internetowej www.konstancinskidomkultury.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię