Oliwia na podium

1

PIASECZNO Zawodniczka Kondycja Oliwia Paradowska zdobyła brązowy medal w biegu na 1500 metrów na Mistrzostwach Polski U23 w Poznaniu

Spośród reprezentantów piaseczyńskiego klubu najlepiej na mistrzostwach zaprezentowała się Oliwia, która pierwszego dnia imprezy zajęła najpierw czwarte miejsce na 800 metrów z czasem 2:09:80, a potem – na dłuższym dystansie – wywalczyła brąz z czasem 4:27:74.

– Według tabel miałam na obu dystansach czwarty wynik – mówi Oliwia Paradowska. – Na 800 metrów udało się utrzymać na czwartej pozycji, jednak drugiego dnia, na 1500 metrów, wywalczyłam brązowy medal. Jestem bardzo szczęśliwa, że pokazałam na co mnie stać. Nie ukrywam, że bieg nie należał do najłatwiejszych, ale zazwyczaj tak wygląda walka o medale. Tempo biegu było spokojne, choć nie obyło się też bez przepychanek. Jednak mimo to Poznań okazał się dla mnie szczęśliwy i brązowy medal przyjechał do Piaseczna. Nie ukrywam też, że ma on dla mnie ogromną wartość i liczę, że jest to pierwszy przystanek w drodze do moich sportowych marzeń.

Tyl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię