Onanizował się przy Jeziorce

9

KONSTANCIN-JEZIORNA W czwartek rano na policję zadzwoniła mieszkanka Konstancina-Jeziorny informując, że przy wale Jeziorki, niedaleko ulicy Mirkowskiej onanizuje się nagi mężczyzna. To nie pierwszy taki przypadek na naszym terenie


W grudniu ubiegłego roku obnażający się mężczyzna, który w niektórych sytuacjach (głównie na widok młodych kobiet) również uprawiał samogwałt, był widywany w rejonie Zamienia i Zgorzały. Wówczas sprawę też zgłoszono na policję, ale ekshibicjonisty nie udało się odnaleźć. Obnażanie się w miejscach publicznych oraz onanizowanie jest klasyfikowane jako inna czynność seksualna i podlega karze od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

TW

9 KOMENTARZE

 1. „… obnażający się mężczyzna, który w niektórych sytuacjach (głównie na widok młodych kobiet) również uprawiał samogwałt”
  ==========================
  To co, miał uprawiać samogwałt na widok starych kobiet? Na widok mężczyzn? Dzieci? Zwierząt?
  Facet ma zupełnie naturalne, społecznie akceptowalne (pewnie nawet przez miłośników pani Sobeckiej albo pana Jurka) odruchy i ciągoty. Prezentuje młodym kobietom swoje ciało oraz zdolności prokreacyjne (a wszakże z mediów wiadomo, że wielkim problemem Polski jest niski przyrost naturalny). Stosując agresywną reklamę bezpośrednią dąży do zdobycia partnerki do rozmnażania, co obecnie nie jest łatwe, gdyż kobiety są teraz – jak niewątpliwie słusznie wywodzi niejaki Dr Paweł Skrzydlewski, doradca ministra Czarnka (a przecież jakiś głupek nie mógłby być doradcą ministra, prawda? – wystarczy, że minister intelektem nie grzeszy…) – zepsute duchowo, pyszne, zainteresowane tylko sobą, egotyczne. Pan onanista jest po prostu polskim patriotą. Nasuwa się pytanie: komu i dlaczego to przeszkadza?

  „W czwartek rano na policję zadzwoniła mieszkanka Konstancina-Jeziorny informując, że przy wale Jeziorki, niedaleko ulicy Mirkowskiej onanizuje się nagi mężczyzna.”
  =======================
  Rozumiem, że mieszkanka mogła nie być akurat zainteresowana ofertą, ale może zamiast płoszyć tego mężczyznę przy użyciu policji, lepiej było o jego obecności na wale poinformować inne okoliczne kobiety?

  „Obnażanie się w miejscach publicznych oraz onanizowanie (…) podlega karze (…) do nawet 8 lat pozbawienia wolności”
  ========================
  Szkoda, że Pan Redaktor o tym wspomina, bo piaseczyńscy policjanci pewnie o tym nie wiedzieli. Gdyby wiedzieli, to całą komendą rzuciliby się do łapania tego „zbrodniarza”, żeby sobie statystykę wykrywalności najpoważniejszych przestępstw podnieść. Onanista-patriota od dawna gniłby w tiurmie.

 2. A skąd wiadomo że to ,,mężczyzna,, … a może on się czuje kobietą? Czy ktoś się go o to spytał? Ucząc się od naszych postępowych amerykanów z Kaliforni, ta onanizująca się ,,osobo postać,, powinno zostać zapytana jaką płcie reprezenzuje, i jak odpowoe, że czuje się ,,osobo postacią z waginą, uwiezioną w ciele bezwagino osobo postaci,, to powinno zostać zamkniete w celi z osobopostaciami posiadajacymi waginy…. proste i logiczbe t o w r z y s z e … no nie?

 3. Facet trenuje sobie do zawodów Masturbaton 2022, a tu taka nagonka. Dajcież mu spokój.
  Lepiej pilnujcie aby ktoś Wam do drinka nie wrzucił pigułki samogwałtu.

  Zdrowia i odporności!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię